bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,907.12 1.58%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,394.75 1.86%
bnb
BNB (BNB) $ 570.56 0.64%
solana
Solana (SOL) $ 162.56 1.71%
xrp
XRP (XRP) $ 0.547222 5.35%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.41978 4.93%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.118839 2.81%

Robinhood, MetaMask ile güçlerini birleştiriyor

Robinhood, MetaMask ile güçlerini birleştiriyor

Dogecoin’e destek vermesiyle kripto sektörü içinde popüler olan yatırım uygulaması Robinhood, kripto alım satımlarını kolaylaştırmak için MetaMask ile entegrasyon sağladı.

The Block’un haberine göre Robinhood, MetaMask’in satın alma toplayıcısına kendi uygulamasında yer verecek. Özellik, yalnızca ABD’de ikamet eden kullanıcılar için aktif olacak.

Kripto satın almak kolaylaşacak

Robinhood, bu hamlesiyle kullanıcıların daha kolay bir şekilde kripto para satın almasını sağlamayı amaçlıyor.

Robinhood Connect uygulaması, kullanıcıların kripto para satın alıp saklamasına olanak sağlayan bir platformdur. Meta Mask’in kripto satın alma toplayıcısı ise 189 farklı ülkeden ve çok sayıda sağlayıcıdan kripto satın alınmasına yardımcı olurken aynı zamanda KYC gerekliliklerine de uyum sağlar.

MetaMask’in ana şirketi Consensys’in Ürün Müdürü Lorenzo Santos, Robinhood’un düşük maliyetli ve kaliteli ticaretiyle ortaklık yapmaktan ötürü heyecan duyduklarını kaydetti.

“Bu ortaklık, kripto trade’inin güvenli, erişilebilir ve ucuz olmasını sağlamak için müşteri tabanlarımızı bağlayarak kullanıcılara en iyisini sunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Cem Yavuz

2 Ekim 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cem Yavuz, ilköğretimi yine doğduğu şehirde tamamladı. Liseyi İstanbul’da okuyan Cem, tarihe olan ilgisi sebebiyle üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin Tarih bölümünde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala