bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,783.36 1.79%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,132.54 7.22%
bnb
BNB (BNB) $ 565.50 2.29%
solana
Solana (SOL) $ 167.75 6.17%
xrp
XRP (XRP) $ 0.608714 1.78%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.389549 4.89%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.122901 5.39%

Ripple ve Binance, 100 Milyon XRP Kaydırdı

ripple ve binance 100 milyon xrp kaydirdi

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, Ripple ve Binance, son 20 saatte 100 milyon XRP kaydırdı. Haberin yazıldığı tarih itibariyle, XRP fiyatı doların üzerinde işlem görüyor. Coinmarketcap verilerine göre, en değerli 10 kripto para sıralamasında XRP ile SOL rekabeti sürüyor. Kısa süre önce altıncılık koltuğunu geri alan XRP, koltuğu yeniden SOL’a kaptırdı.

Ripple ve Binance Tarafından 100 Milyon XRP Kaydırıldı

Önemli transferleri anında paylaşan Whale Alert, geçtiğimiz 20 saat için Ripple ve Binance borsası tarafından 108.241.261 dolarlık XRP taşındığı tweetledi. 40 milyon XRP,  RL18-VN cüzdanına ve Bitso borsasına aktarıldı.

ripple ve binance 100 milyon xrp kaydirdi 2

Bu yılın başlarında 1 milyon doların üzerin fon toplamaya başlayan Bitso, Latin Amerika’daki ilk kripto unicorn’u haline geldi. Binance, Bitgo ve diğer borsalara da toplam 60 milyon XRP taşıdı.

Kısa süre önce, Japon kripto borsası TAOTAO, Ripple’ın XRP’sini listeleyeceğini duyurmuştu. XRP ticarini başlatmak için tarih 22 Eylül olarak açıklandı. Bu arada TAOTAO’nun Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash’e dayalı ticaret çiftlerinin sunulduğunu söyleyelim.

XRP, Binance’te şu sıralar 1,07 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala