bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,032.42 2.39%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,160.53 7.60%
bnb
BNB (BNB) $ 568.44 2.79%
solana
Solana (SOL) $ 169.88 6.08%
xrp
XRP (XRP) $ 0.615723 1.25%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.393383 4.97%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.124312 5.84%

Paribu Sponsorluğundaki #KriptoVeteran Buluşmalarının Onuncusu Salı Günü Gerçekleştiriliyor

Kriptoveteran1 2

Kripto para dünyasının önde gelen isimleri, Paribu sponsorluğundaki BTCHaber’in KriptoVeteran yayınlarında buluşmaya devam ediyor.

Bu kez onuncusu gerçekleşecek olan KriptoVeteran buluşması, 16 Şubat Salı günü “KriptoVeteran+1” olarak ekranlara gelecek. Yayında kripto para ve blokzinciri dünyasının önemli isimlerinden Erkan Öz, Cemil Şinasi Türün, İsmail Hakkı Polat ve bölüm konuğu Hulki Okan Tabak gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunacak.

KriptoVeteran’ın bu bölümdeki konuları:

  • Microstrategy’den sonra Tesla da 1.5 milyarlık BTC alımıyla kurumsal kripto yatırımcılar arasına katıldı. Sırada ne var?
  • Herkes Bitcoin’e odaklanmışken Blockchain cephesinde neler oluyor? Ethereum blokzincirindeki işlem ücretlerinin roket hızıyla artışının önüne geçilebilir mi? Daha ekonomik blokzincir çözümleri var mı?
  • Non-Fungible Token (NFT) ne demek? Türkçesi ne? Bize faydası ne?
  • Bu NFT şeysi hangi alanlarda kullanılır? Neyi çözer, neyi çözmez? Güzel birkaç örnek?
  • NFT olayının geleceği var mı?

16 Şubat Salı günü saat 21:00’da gerçekleşecek canlı yayınımızı izlemeyi unutmayın! Canlı yayını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala