bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,052.97 0.47%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,514.39 0.06%
bnb
BNB (BNB) $ 593.57 0.08%
solana
Solana (SOL) $ 173.38 2.65%
xrp
XRP (XRP) $ 0.596139 4.14%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436708 0.31%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.133783 6.82%

Paribu, İki Yeni Reklam Filmi Yayınladı

paribu iki yeni reklam filmi yayinladi 3

Türkiye’deki en yüksek hacimli kripto varlık işlem platformu olarak faaliyet gösteren Paribu, yeni reklam filmlerini yayınladı. Paribu iki yeni reklam filmi ile hem platformun hem de platformun sinyal sesinin günlük yaşamın önemli bir parçası haline gelişine odaklanıyor.

İki Yeni Paribu Reklam Filmi Yayınlandı

Paribu’nun yaklaşık 5 milyon kullanıcısı bulunuyor ve Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto varlık platformu olmasıyla öne çıkıyor. Tüm bunlar aslında Paribu‘yu birçok kişinin günlük hayatının bir parçası yaptığının somut göstergeleri. Şimdi Paribu, iki yeni reklam filmi ile bunu görselleştirmiş durumda.

paribu iki yeni reklam filmi yayinladi

“Şehrin melodisi artık bu” çıkış noktası üzerinden hazırlanan reklam filmlerinde Paribu’nun ve sinyal sesinin artık ilan-ı aşkları, taraftar tezahüratlarını, hatta sokakta çalınan şarkıları dahi nasıl şekillendirdiği anlatılıyor.

Reklam filmlerinde görüyoruz ki Paribu‘nun sinyal sesi hem insanların hem de şehrin dinamikleri arasında.

Konuşmaların ve şehrin melodisinin değişiminin gösterildiği reklam filmleri, “Tüm bunların sebebi Paribu. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at” ifadesiyle son buluyor.

Paribu’nun kampanya kapsamında açık hava ilanlarında ve dijital mecralarda yayınlanacak kampanya görselinde ise bir rübik küp yer alıyor. Rübik küpte Bitcoin kelimesi ve Paribu amblemi yer alıyor. İlanlarda tıpkı rübik küp gibi zor ve karmaşık görünen kripto para işlemlerinin Paribu ile nasıl kolaylıkla çözüldüğüne işaret ediliyor.

Yüz binlerce kullanıcının kripto para dünyasına ilk adımını attığı Paribu’nun yeni kampanyası kapsamında yayınlanacak iki reklam filmi 20 Ekim 2021 itibariyle televizyonda, radyoda, gazetelerde, açık hava ilan panolarında ve dijital mecralarda yer bulacak.

Reklam filmlerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala