bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,678.06 1.63%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,409.05 0.50%
bnb
BNB (BNB) $ 568.78 0.64%
solana
Solana (SOL) $ 157.20 0.10%
xrp
XRP (XRP) $ 0.56958 7.49%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.422485 4.56%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.118366 3.86%

Niall Ferguson’dan ABD’ye Bitcoin Entegrasyonu Çağrısı

Nial Fergusondan abdye bitcoin entegrasyonu cagrisi

Saygın ekonomi ve finans tarihçisi Niall Ferguson, Bitcoin hakkında uzun bir makale kaleme aldı.

Makalede Bitcoin’in yükselişi ve finansal gelecekteki rolünü tartışan eski Harvard profesörü, Biden yönetiminin Bitcoin’i ABD finansal sistemine entegre etmesinden fayda göreceğini söyledi. Ferguson ayrıca Bitcoin’in çoğu geleneksel yatırımdan daha iyi performans göstermesine vurgu yaptı. Ona göre bu performans, bu yıl birçok muhalifin tavrını yumuşatmasına neden oldu.

10T Holdings’in kurucularından Dan Tapiero, konu hakkında Twitter üzerinden açıklama yaptı. Çıkışı “şok edici ve inanılmaz” olarak nitelendiren Tapiero, “finansal sistemin favori figürü eylemi teşvik ediyor” şeklinde konuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala