bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,395.79 0.01%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,454.94 1.31%
bnb
BNB (BNB) $ 583.74 0.03%
solana
Solana (SOL) $ 176.98 1.23%
xrp
XRP (XRP) $ 0.627431 5.64%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.418227 0.50%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.133003 0.19%

New York Başsavcısı Letitia James’ten Yatırımcılara Uyarı

letitia

New York Başsavcısı Letitia James, kripto para birimleri konusunda yatırımcıları uyardı.

Letitia James, yatırımcılara Twitter üzerinden seslendi ve kripto paraların riskli yapısına dikkat çekti. James, kripto paraların “aşırı riskli” olduklarını vurguladı.

New York Başsavcılığı’nın uyarı açıklamasının ardından, New York Başsavcısı Letitia James de, Twitter üzerinden kullanıcıları uyardı. James’e göre, kripto paralara yatırım yapmak son derece sakıncalı. James, piyasaların manipülasyona açık olduğunun da altını çizdi.

New York Başsavcısı, açıklamasında kripto para şirketlerine de göz dağı vermeyi ihmal etmedi.

Kripto para birimlerine yatırım yapmak son derece risklidir. Kripto para yatırımı yapmak, telafisi mümkün olmayan kayıplara neden olabilir.

Bu aynı zamanda kripto para ticareti yapan şirketlere de bir uyarı olsun. Kurallara göre hareket etmezseniz, operasyonlarınızı durdurmakta tereddüt etmeyeceğiz.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala