bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,602.04 1.58%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,408.33 0.44%
bnb
BNB (BNB) $ 568.46 0.94%
solana
Solana (SOL) $ 157.15 0.01%
xrp
XRP (XRP) $ 0.568244 8.32%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.421287 4.76%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.118117 4.49%

Meltem Demirörs: Ethereum’a (ETH) Kurumsal İlgi, Benzeri Görülmemiş Düzeyde

meltem demirors ethereuma eth kurumsal ilgi benzeri gorulmemis duzeyde

Önde gelen dijital varlık yatırım şirketi CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs, lider altcoin Ethereum’a (ETH) daha önce hiç görülmemiş düzeyde bir kurumsal yatırımcı ilgisi olduğunu söyledi.

Bir Fox Business röportajında Demirörs, CoinShares’in kripto para şirketleri ve yatırım araçları aracılığıyla kripto para birimlerini izlediğini ve son zamanlarda Ethereum’a kurumsal ilginin arttığını söylüyor. Demirörs, geçen hafta girişlerin %80’ini Ethereum yatırım ürünlerinin oluşturduğuna dikkat çekiyor:

“Geçen hafta, girişlerin %80’i Ethereum yatırım ürünlerine gitti ve daha önce hiç böyle bir kurumsal ilgi görmedik.”

Demirörs, yatırımcıların Bitcoin ile ilişkili riskleri azaltmak için onun dışındaki kripto para birimlerine yatırım yaptıklarını ifade etti. Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı ile ilgili olarak ise, yakın zamanda elektrikli otomobil pazarının S&P 500 endeksine eklendiğine dikkat çekti. Ona göre bu, kurumsal rezervlerde Bitcoin’in yerinin daha da büyümesine yol açabilir.

Lider altcoin Ethereum’un (ETH) fiyatı, geçtiğimiz günlerde 1.875 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Ethereum, yayın saati itibariyle ise 1.799 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala