bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,907.12 1.58%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,394.75 1.86%
bnb
BNB (BNB) $ 570.56 0.64%
solana
Solana (SOL) $ 162.56 1.71%
xrp
XRP (XRP) $ 0.547222 5.35%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.41978 4.93%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.118839 2.81%

Kişisel sağlıkta devrim getiren WELL3’ün token’ı WELL, Bybit, Bitget ve Gate.io’da listelenecek

Well3

Kişisel sağlık veri yönetimini dönüştüren dünyanın en büyük Web3 wellness platformu WELL3’nin token’ı WELL yarın itibarıyla (3 Temmuz TSİ 14.00’te) işlem görmeye başlayacak.

WELL token 3 Temmuz Çarşamba TSİ 14.00’te kripto para borsaları Bybit, Bitget ve Gate.io’da listelenecek. WELL3 platformu söz konusu listelemenin ardından çeşitli kampanya ve yarışmaların başlatılacağını açıkladı.

WELL token hakkında paylaşılan bilgilere göre maksimum arz 42 milyar adet olacakken, token’ların yüzde 7’si topluluğa ayrılacak. Token’ların kilit açma programına ait ayrıntılar ise önümüzdeki iki yıl boyunca Token Yayımlama Programı’nda sunulacak.

Token sözleşme adresi aşağıdaki gibidir: 0x63696Fc66795B51d02c1590b536484A41fbDDF9a. Listelemenin ardından, token ile ilgili çeşitli kampanyalar ve yarışmalar düzenlenecek.

Sağlık verilerinde devrim yaratan wellness platformu WELL3’ün token’ı WELL, ekosistemde birincil değer değişim aracı olarak hizmet verecek. Böylelikle işlemler kolaylaşacak. Kullanıcı katılımı bu yolla ödüllendirilirken, topluluk üyeleri WELL3 ağının geleceğinde söz sahibi olabilecek.

WELL token’ın temel işlevleri şunlar:

  • WELL3 DePIN ekosistemini güçlendirmek: $WELL tokenları, kullanıcıları sağlık verilerini güvenli bir şekilde paylaşmaları ve aktiviteye dayalı teşviklere katılmaları için ödüllendirmek için kullanılır.
  • Çok zincirli işlemleri etkinleştirmek: WELL3 ekosistemi, çok zincirli bir mimariden yararlanarak sorunsuz ve verimli bir işlem deneyimi yaratmaya kararlıdır.
  • Gelişmiş sağlık için giyilebilir cihazları ödüllendirmek: Kullanıcılar, WELL3’ün yenilikçi giyilebilir cihaz serisiyle etkileşime girerek aktif katılım ve anonimleştirilmiş sağlık verilerini paylaşmaya izin verme yoluyla $WELL token’ları kazanabilirler.
  • Merkeziyetsiz kimlik hizmetlerinin kolaylaştırılması: $WELL tokenları, ekosistem içinde merkezi olmayan kimlik oluşturma ve yönetimi olan WELL ID’yi etkinleştirir.
  • Platformun yerel para birimi olarak hizmet verme: $WELL tokenleri, genişleyen WELL3 ekosistemi genelinde hizmet satın alımları için kullanılabilir.

WELL3: Kişisel sağlık verileri yönetiminde devrim yaratıyor

WELL3 ekosistemi, DePIN çerçevesi altında sağlık verileri yönetiminde dönüştürücü bir yaklaşıma öncülük etmede WELL ID sisteminin ve $WELL tokeninin muazzam potansiyelini sergileyerek şimdiden önemli bir ilgi görmüştür.

  • Kuvvetli kullanıcı katılımı: Kişisel sağlık ölçümlerini zincir içi verilere dönüştüren öncü bir giyilebilir cihaz olan WELL3 Ring’in lansmanının duyurulmasının ardından, WELL3 ekosisteminde 920.000’den fazla kullanıcı WELL ID ve buna karşılık gelen NFT Ring beyaz listesine kaydoldu.
  • Veri merkezsizleştirme: Sağlık verileri DePIN sistemi içinde güvenli bir şekilde işlenir. Amazon Web Services (AWS) tarafından desteklenen Trusted Executive Environments (TEE) içindeki bu süreç, kullanıcı verilerinin gizli ve güvenli kalmasını sağlar.
  • Kişisel veriler üzerinde tam sahiplik: WELL3’ün DePIN ve DID teknolojilerinden yararlanarak, kullanıcılar yalnızca kişisel bilgileri ve verileri üzerinde tam bir sahipliğe sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yetkisiz erişime, veri ihlallerine ve dolandırıcılıklara karşı da korunur.
  • Çoklu zincir: WELL3’ün çoklu zincir çerçevesi Bitcoin, Ethereum, Polygon, Solana, Blast ve TON dahil olmak üzere çoklu blokzincir platformlarını kapsar. Bu geniş kapsam, WELL3’ün çeşitli ağların güçlü yönlerinden yararlanmasına olanak tanıyarak kullanıcıların WELL3 ekosistemiyle birden fazla platformda engelsiz bir şekilde etkileşime girebilmelerini sağlar ve sorunsuz ve entegre bir kullanıcı deneyimini kolaylaştırır.
  • Ekosistemler arasında birlikte çalışabilirlik: Çeşitli platformlar ve hizmetler arasında sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanan WELL ID, birden fazla parola ve gereksiz doğrulama süreçleri sorununu ortadan kaldırır.

WELL3, merkeziyetsiz inovasyonun gücüyle sağlık ve zindeliği yeniden şekillendiren öncü bir güçtür. DePIN, DID ve gelişmiş yapay zekayı sorunsuz bir şekilde entegre eden WELL3, 1 milyondan fazla heyecanlı kullanıcıyı sağlıklı yaşam yolculuklarında kontrolü ele geçirmeleri için güçlendiriyor. Bu ekosistemin kalbinde yer alan $WELL token ile WELL3, veri sahipliğini ve kişiselleştirilmiş sağlık çözümlerini yeniden tanımlayarak dijital çağda sağlıklı yaşamın dönüştüğü bir geleceğin yolunu açıyor.

WELL3 hakkında:

WELL3, sağlık verileri yönetimini değerli ödüllere dönüştürerek devrim yaratan lider Web3 sağlık platformudur. Gelişmiş Merkeziyetsiz Fiziksel Altyapı Ağımızı (DePIN) ve Merkeziyetsiz Kimliğimizi (DID) sofistike yapay zeka analitiği ile birlikte kullanarak, kullanıcılarla benzersiz sürpriz airdroplar ve ödüller ile etkileşim kuruyoruz. Bir milyondan fazla kullanıcıya sahip olan WELL3, ekosistemi genişletmeye ve WELL3 ID sahiplerinin varlıklarının değerini artırmaya kararlıdır. Animoca Brands, Newman Group, The Spartan Group, Fenbushi Capital, Soul Capital ve daha fazlası gibi saygın yatırımcılar tarafından desteklenen WELL3, sağlık verilerinin bireyleri nasıl güçlendirebileceği konusunda yeni standartlar belirleyerek ve tüm kullanıcılar için daha fazla erişilebilirlik ve gelişmiş özellikler sağlayarak, sağlıklı yaşam endüstrisinin blokzincir dönüşümüne öncülük etmeye kararlıdır.

WELL3 ve $WELL token hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https: //well3.com; well.eco

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala