bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,151.99 0.47%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,517.27 0.06%
bnb
BNB (BNB) $ 594.16 0.08%
solana
Solana (SOL) $ 173.82 2.53%
xrp
XRP (XRP) $ 0.595604 4.31%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436867 0.51%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.134243 6.73%

Bitget, sıfır ücretle BTC & ETH spot işlemleri Sunuyor

bitget gorsel

Dünyanın lider kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, 20 Mart 2024 tarihinden itbaren başlayan şekilde BTC/USDT ve ETH/USDT işlem çiftleri için sıfır işlem ücreti kampanyasını başlattı.

Yakın zamanda Bitcoin ve Ethereum tarafından aşılan tüm zamanların en yüksek fiyatlarının yanı sıra Bitcoin Yarılanması ve Ethereum Dencun Yükseltmesini kutlamak adına Bitget, kripto para alım-satım işlemlerini herkes için kolaylaştırmayı hedefliyor. Bu adım yalnızca BTC ve ETH’nin tarihi rekorlarını kutlamakla kalmıyor aynı zamanda kitlesel benimsemeyi artırmak ve yeni kullanıcılar için giriş bariyerini de azaltmayı hedefliyor.

Kampanya dönemi İki ay boyunca sürecek. Promosyon dönemi boyunca BTC/USDT ve ETH/USDT çiftlerinde hem Piyasa Yapıcılar hem de Piyasa Alıcılar sıfır işlem ücretinden faydalanabilecek. Ek olarak, bu promosyon spot alım-satım, alım-satım botları ve spot copy trading gibi birden çok alım-satım türü için de geçerli olacak.

Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, “BTC/USDT ve ETH/USDT spot işlem çiftlerinde sıfır işlem ücretini tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Kripto para piyasası toparlanmaya ve ivme yakalamaya devam ederken, her seviyeden yatırımcılar için yenilikçi çözümler sunmamız çok önemli. Spot işlemlerindeki işlem ücretlerini ortadan kaldırarak daha fazla kullanıcının kriptonun heyecan verici dünyasını keşfetmesini sağlamak istiyoruz.

Bu kampanya sadece mevcut yatırımcılara fayda sağlamakla kalmıyor aynı zamanda yeni kullanıcıların işlem ücretlerinden endişe etmeden kripto paraları keşfetmesine de olanak sağlayacağına inanıyoruz. Bariyerleri kaldırıp kullanıcı dostu bir ortam sunarak Bitget, büyüyen ve herkesi kapsayan bir kripto topluluğu oluşturmayı hedefliyor.” dedi.

Bitget’in Şubat 2024 Aylık Raporu gözle görülür büyüme ve dayanıklılık gösterirken, kullanıcı kitlesi 25 milyonu aştı ve spot işlem hacimleri %20 civarında artış gösterdi.Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala