ABD Seçimlerindeki Başkan Adaylarının Kripto Paralara Bakış Açısı Ne?

Abone Ol:google-news
0
21/10/2020

ABD Seçimlerinde Demokrat Partiden Başkan adayı Joe Biden, Bitcoin’i olmadığını söyledi ancak bu açıklama topluluğu tatmin etmedi. Zira Biden’ın potansiyel ekibinden bazıları  kripto para meraklısı olarak biliniyor. Biden’ın başkanlığı, Trump’ın aksine kripto para biriminin daha fazla düzenlenmesine yol açabilir.

Amerika Birleşik Devletleri Başkan adayı Joe Biden, Twitter hesabında 15 Temmuz’da Bitcoin hakkında bir tweet attı. Ancak bu tweet, aslında meşhur Twitter hack’i sırasında siber saldırganların yaptığı bir işti.

Biden olayın ardından, Bitcoin hakkında ilk kez basın açıklaması yaptı. Twitter hack’inin ertesi günü, Biden’ın ekibi tweet attı ve “Bende Bitcoin yok ve bana göndermenizi asla istemeyeceğim. Ancak Donald Trump’ın bir dönem Başkan olmasına yardım etmek istiyorsanız, buna yardım edebilirsiniz.” dedi.

Gerçekten de, Biden’in Bitcoin veya kripto para birimi konusunda bilinen bir pozisyonu yok.

Biden’in Beyaz Saray’daki rakibi, görevdeki Başkan Donald Trump; “Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin hayranı olmadığını” tweetledi, ancak dijital varlıklar konusunda büyük ölçüde serbestlik tanıdığını gösterdi.

Koronavirüs pandemisinden ekonominin durumuna ve Trump’ın hem iç hem de dış siyasetteki siciline kadar, Biden’ın şu anda kampanyası için daha birçok şeyi olduğu iddia edilebilir.

Yine de Biden başkanlığının, endüstri ABD’de ve dünyada büyümeye ve olgunlaşmaya devam ederken kripto para birimi üzerinde önemli bir etkisi olabilir.

Kaynak: decrypt.co

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.046 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 315.728,63 TL 3,73%
ethereum
Ethereum (ETH) 18.684,66 TL 5,90%
tether
Tether (USDT) 8,56 TL 0,14%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 2.595,88 TL 6,15%
cardano
Cardano (ADA) 10,52 TL 7,15%
xrp
XRP (XRP) 5,31 TL 5,83%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,56 TL 0,43%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,71 TL 11,12%
polkadot
Polkadot (DOT) 117,12 TL 7,95%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 8,56 TL 0,36%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap