bitcoinBTC/TRY
1.091.912,71 TL 0,37%
ethereumETH/TRY
59.368,27 TL 1,01%
tetherUSDT/TRY
28,95 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.590,85 TL 0,14%
xrpXRP/TRY
17,54 TL 0,58%
solanaSOL/TRY
1.713,13 TL 0,28%
usd-coinUSDC/TRY
28,94 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
59.269,84 TL 0,91%
cardanoADA/TRY
10,87 TL 1,71%
dogecoinDOGE/TRY
2,41 TL 3,48%

Paylaş

Yuga Labs, Web3 Projeleri İçin Yeni Bir Yöneticiyi İşe Aldı

yuga labs web3 projeleri icin yeni bir yoneticiyi ise aldi

Kripto para piyasasıyla birlikte NFT, Web3, metaverse ve Blockchain alanı da büyüyor, genişliyor. Bu gelişimle birlikte kripto alanındaki birçok şirket bünyesine yeni isimler katmaya devam ediyor. Popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club‘ın arkasındaki şirket Yuga Labs, Web3 projeleri için yeni bir ismi ekine kattığını duyurdu.

Yuga Labs, Spencer Tucker’ı Oyun Baş Sorumlusu Olarak İşe Aldı

Bored Ape Yacht Club‘ın arkasındaki şirket Yuga Labs, Spencer Tucker’ı oyundan sorumlu başkan olarak ekibine katacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Spencer Tucker, şirketin tüm oyun girişimlerini ve Otherside metaverse projesini denetleyecek.

yuga labs web3 projeleri icin yeni bir yoneticiyi ise aldi

Spencer Tucker, Yuga’ya oyun endüstrisinde yaklaşık yirmi yıllık deneyimle katılıyor. Tucker daha önce, Scopely’de oyunlar başkanıydı ve Gree International Entertainment’ta üründen sorumlu kıdemli başkan yardımcısı olarak görev yapmıştı.

Konuyla ilgili konuşan Spencer Tucker, şunları söyledi:

Web3, mobil iletişimde devrim yaratan geçişle aynı şekilde oyun, eğlence ve toplulukta devrim yaratıyor. Yuga Labs ekibine katılmaktan ve Otherside metavers’ünde yeni birlikte çalışabilirlik ve topluluk destekli büyüme çağına doğru ilerlemeye devam etmekten heyecan duyuyorum.

Yuga Labs CEO’su Nicole Muniz ise şu açıklamayı yaptı:

Spencer, oyun tutkusunu ve derin bilgi birikimiyle birlikte Yuga’ya geliyor. Otherside metaverse’ü için vizyonumuzu paylaşıyor. Bugün Yuga en çok Bored Ape Yacht Club, CryptoPunks ve Meebits’in evi olarak biliniyor ancak Yuga bundan daha fazlası. Oyun, ana odak alanlarımızdan biri. Web3 oyunları hakkında düşünme biçimimizde devrim yaratacak benzersiz bir konumdayız.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala