Yuga Labs Kurucu Ortağından Kötü Haber

yuga labs kurucu ortagindan kotu haber 2

NFT şirketi olan Yuga Labs’ın kurucu ortağından kötü haber geldi. Şirketin kurucu ortağı olan Wylie Aronow, Twitter hesabı üzerinden sağlık sorunları nedeniyle izin aldığını açıkladı.

Yuga Labs Kurucu Ortağı Sağlık Sorununu Açıkladı

Bored Ape Yacht Club, CryptoPunks, Meebits ve Otherdeed for Otherside gibi popüler NFT koleksiyonlarının oluşturucusu olan Yuga Labs’ın kurucu ortaklarından olan Wylie Aronow, Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

yuga labs kurucu ortagindan kotu haber

Wylie Aronow, açıklamasında kendisine konjestif kalp yetmezliği teşhisi konulduğunu ve bu nedenle kurucusu olduğu şirketten izin aldığını açıkladı. Wylie Aronow açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Ağır haber: Kısa bir süre önce doktorum konjestif kalp yetmezliğimin olduğunu söyledi. Rahatsızlığımın semptomları geçtiğimiz yıl birdenbire başladı ve çalışmaya devam edebilmek için tıbbi yardım aramayı erteledim. Yaptırdığım testlerden sonra doktorum bana ulaştı ve hayatımı kökten değiştirmem gerektiğini belirtti. Rahatsızlığım oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor ve bu da hayatımda bazı ciddi değişiklikler yapmam gerektiği anlamına geliyor.

Wylie Aronow, şirketten sağlık sorunları nedeniyle izin aldığını ancak Yuga Labs’ın yönetim kurulu üyesi ve stratejik danışmanı olarak görev yapmaya devam edeceğini belirtti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
530.707,05 TL 0,89%
ethereumETH/TRY
33.610,49 TL 1,07%
tetherUSDT/TRY
19,09 TL 0,55%
bnbBNB/TRY
6.245,26 TL 1,01%
usd-coinUSDC/TRY
19,05 TL 0,58%
xrpXRP/TRY
8,54 TL 1,77%
cardanoADA/TRY
6,76 TL 0,00%
staked-etherSTETH/TRY
33.532,65 TL 0,91%
dogecoinDOGE/TRY
1,41 TL 0,10%
matic-networkMATIC/TRY
20,94 TL 2,24%
Bağlantıyı kopyala