bitcoinBTC/TRY
1.122.724,24 TL 1,72%
ethereumETH/TRY
60.601,61 TL 0,06%
tetherUSDT/TRY
28,94 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
6.625,09 TL 0,25%
xrpXRP/TRY
17,78 TL 0,65%
solanaSOL/TRY
1.773,15 TL 1,05%
usd-coinUSDC/TRY
28,94 TL 0,07%
staked-etherSTETH/TRY
60.564,60 TL 0,05%
cardanoADA/TRY
11,17 TL 1,61%
dogecoinDOGE/TRY
2,44 TL 0,32%

Paylaş

Yerli borsaların Türk spor dünyasına ilgisi devam ediyor

Bitexen TBF

Spor dünyasının kripto para borsalarıyla reklam ve sponsorluk ilişkileri gün geçtikçe artıyor. Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’yle kripto para borsası Bitexen’in bugün imzaladığı sponsorluk anlaşması da bu örneklerden biri. 

Federasyon tarafından yapılan basın açıklamasına göre Bitexen’le yapılan sözleşme üç yılı kapsıyor. Ancak aynı açıklamada sponsorluk anlaşmasına dair finansal bilgiler yer almıyor. 

“Ligimizin yükselen rekabeti cazibemizi artırıyor”

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, ”Ligimizde yükselen rekabet dozu ve takımlarımızın uluslararası başarıları da basketbolumuzun cazibesini artırıyor. İnanıyorum ki bu anlaşma daha uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olacak” diyor ve ekliyor: “İmzaladığımız yeni sponsorluk anlaşmaları ve iş birlikleri kulüplerimizin finansal olarak desteklenmesini sağlıyor. Ayrıca bu sponsorluklar ülkemizin çok değerli kurumlarını ailemize katarak basketbolun daha geniş kitlelere ulaşmasının da önünü açıyor.” 

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem ise “En büyük gayemiz Türk sporunun yeni başarılar kazanması ve beraberinde ülkemizin her yerinde basketbolu sevdirebilmek ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak. Toplumsal yaşama değer katmak ve başta gençler üzerinde olmak üzere ülkemizde spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla yeni sezon için Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ne sponsor olduk” diyor ve ekliyor: “Bu vesileyle yeni sezonda Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek tüm kulüp ve sporcularımıza başarılar diliyoruz. Bitexen Etkisini tüm taraftarların hissedeceği bir sezon olsun.”

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala