bitcoinBTC/TRY
766.196,26 TL 3,59%
ethereumETH/TRY
47.293,91 TL 3,14%
tetherUSDT/TRY
27,41 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.967,01 TL 1,37%
xrpXRP/TRY
14,34 TL 1,58%
usd-coinUSDC/TRY
27,41 TL 0,01%
staked-etherSTETH/TRY
47.380,26 TL 3,23%
solanaSOL/TRY
652,43 TL 11,77%
cardanoADA/TRY
7,25 TL 3,96%
dogecoinDOGE/TRY
1,73 TL 1,76%

Paylaş

Yatırımcıların Favori Kripto Parası Solana (SOL) Oldu

yatirimcilarin favori kripto parasi solana oldu

Kripto para endüstrisini araştırmak için yapılan çalışmalar hızla artıyor. Bu araştırmalar kripto sektörünün ne konumda olduğunu ve yatırımcıların kripto sektörüne karşı bakış açısını ortaya koyuyor. Son olarak CoinShares tarafından yayınlanan bir araştırma raporuna göre, temmuz ayında kripto yatırımları 474 milyon dolara ulaştı.

CoinShares Yeni Bir Kripto Para Araştırması Yayınladı

CoinShares’in yayınlanan bir araştırma raporuna göre, temmuz ayında kripto yatırımları toplam 474 milyon dolar oldu. Bu rakam haziran ayındaki 481 milyon dolarlık kripto çıkışını tersine çevirdi.

yatirimcilarin favori kripto parasi solana oldu

CoinShares araştırma başkanı James Butterfill bir blog yazısında, dijital varlık yatırım ürünlerine girişlerin geçen hafta 81 milyon dolar olduğunu ve beş haftalık dönemde 530 milyon dolarla üst üste beşinci haftasını işaret ettiğini söyledi.

Bitcoin, toplam 85 milyon dolar giriş görürken, beş hafta içinde ilk kez Bitcoin shortlarından 2,6 milyon dolar çekildi.

Kripto piyasasına ABD ve Kanada‘dan 15 milyon dolarlık ve 67 milyon dolarlık girişler gerçekleşti.

Popüler kripto para birimi Solana, 1,5 milyon dolarlık piyasa girişiyle yatırımcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Solana yıl başından bugüne kadar toplam 114 milyon dolarlık giriş ile bu yıl yatırımcıların favorisi olmaya devam ediyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala