Yatırımcılar İçin Fırsatlara Erken Erişim İmkanı | Akredite Yatırımcı Fırsatları

Consensus 2022’de Linqto CEO’su Karim Nurani’nin etkinlik hakkındaki görüşlerini ve Linqto’nun yatırım yaptığı şirketler hakkında konuşuldu.

Karim Nurani Akredite Yatırımcı Fırsatlarından Bahsetti

Consensus 2022’de birçok önemli isim ile röportaj yapma fırsatı yakaladık. Bu isimlerden biri de Linqto CEO’su Karim Nurani oldu. Consensus’u nasıl buldun? sorusuna Karim Nurani şu şekilde yanıt verdi:

Consensus harika. Burada oluşturdukları topluluğun, amaca yönelik bir misyonu var. Linqto nedir? Linqto, akredite yatırımcıların özel pazar alanında daha önce erişilemeyen, halka arz öncesi incelenmiş fırsatlara kolay erişmesini sağlayan bir uygulama. Harika. Startup’lar ve yatırımlar gibi çok çeşitli fırsatlar yaratıyorsunuz.

Linqto olarak, Consensus ziyaretçileri için neler vaadediyorsunuz? Yönelttiğimiz soruya ise şu şekilde cevapladı:

Şimdi aslında, erken aşamadaki startup’ları hedeflemediğimizi unutmayın. Biz daha çok, normal yatırımcıların asla erişemeyeceği orta ölçekli ve Unicorn şirketleri hedefliyoruz. Wall Street’te yeri ayrılmış ve çok zengin insanların şirketleri. Bu nedenle, bu mükemmel şirketlerin platform üzerinden erişimini demokratikleştiriyoruz ve bunu yapmak çok kolay.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
386.962,62 TL 8,28%
ethereumETH/TRY
30.944,98 TL 7,02%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.065,21 TL 8,47%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
6,11 TL 10,11%
cardanoADA/TRY
8,39 TL 13,82%
solanaSOL/TRY
649,75 TL 12,01%
dogecoinDOGE/TRY
1,25 TL 14,14%
Bağlantıyı kopyala