Yargıç Ronnie Abrams, Sam Bankman-Fried Davasından Çekildi

yargic ronnie abrams sam bankman fried davasindan cekildihjfhj

Kripto para sektörünün ortasına bomba gibi düşen FTX’in iflası ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, potansiyel bir çıkar çatışması nedeniyle kripto borsası FTX’in gözden düşmüş eski CEO’su ve kurucusu Sam Bankman-Fried ile ilgili yasal işlemlere katılımını geri çekti.

Yargıç Ronnie Abrams Sam Bankman-Fried Davasından Çekildi

Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, olası bir çıkar çatışması nedeniyle Sam Bankman-Fried ile ilgili yasal işlemlere katılımını geri çekti. Ronnie Abrams, potansiyel bir çıkar çatışması nedeniyle kripto para borsası FTX‘in gözden düşmüş eski CEO’su ve kurucusu Sam Bankman-Fried ile ilgili yasal işlemlere katılımını geri çekti.

yargic ronnie abrams sam bankman fried davasindan cekildihgfdhkg

Abrams, kocası Greg Andres’in 2021’de FTX danışmanı olan Davis Polk & Wardwell’in ortağı olduğunu kaydetti. Ayrıca hukuk firması, FTX ve Bankman-Fried’e karşı olabilecek tarafları temsil etti. Abrams konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Kocamın bu temsillerin hiçbiriyle ilgisi yok. Bununla birlikte, olası herhangi bir çatışmayı veya çatışma izlenimini önlemek için, Mahkeme bu davadan çekilmektedir.

Bankman-Fried 12 Aralık’ta tutuklandı ve FTX’in müşterileri ve borç verenleri üzerinde dolandırıcılık yapmak veya bu yönde komplo kurmak, kara para aklamak ve ABD’yi dolandırmak için komplo kurmak ve kampanya finansmanı ifşa yasalarını ihlal etmekle suçlanıyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.529,67 TL 2,10%
ethereumETH/TRY
30.353,49 TL 2,18%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.002,23 TL 4,17%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
7,79 TL 0,70%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,13%
cardanoADA/TRY
7,33 TL 1,50%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 1,67%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 5,63%
Bağlantıyı kopyala