bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,278.95 3.23%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,058.32 2.25%
bnb
BNB (BNB) $ 549.44 2.37%
solana
Solana (SOL) $ 140.45 4.37%
xrp
XRP (XRP) $ 0.500806 1.26%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.455356 1.97%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.152071 2.87%

Yargıç Ronnie Abrams, Sam Bankman-Fried Davasından Çekildi

yargic ronnie abrams sam bankman fried davasindan cekildihjfhj

Kripto para sektörünün ortasına bomba gibi düşen FTX’in iflası ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, potansiyel bir çıkar çatışması nedeniyle kripto borsası FTX’in gözden düşmüş eski CEO’su ve kurucusu Sam Bankman-Fried ile ilgili yasal işlemlere katılımını geri çekti.

Yargıç Ronnie Abrams Sam Bankman-Fried Davasından Çekildi

Bölge Yargıcı Ronnie Abrams, olası bir çıkar çatışması nedeniyle Sam Bankman-Fried ile ilgili yasal işlemlere katılımını geri çekti. Ronnie Abrams, potansiyel bir çıkar çatışması nedeniyle kripto para borsası FTX‘in gözden düşmüş eski CEO’su ve kurucusu Sam Bankman-Fried ile ilgili yasal işlemlere katılımını geri çekti.

yargic ronnie abrams sam bankman fried davasindan cekildihgfdhkg

Abrams, kocası Greg Andres’in 2021’de FTX danışmanı olan Davis Polk & Wardwell’in ortağı olduğunu kaydetti. Ayrıca hukuk firması, FTX ve Bankman-Fried’e karşı olabilecek tarafları temsil etti. Abrams konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Kocamın bu temsillerin hiçbiriyle ilgisi yok. Bununla birlikte, olası herhangi bir çatışmayı veya çatışma izlenimini önlemek için, Mahkeme bu davadan çekilmektedir.

Bankman-Fried 12 Aralık’ta tutuklandı ve FTX’in müşterileri ve borç verenleri üzerinde dolandırıcılık yapmak veya bu yönde komplo kurmak, kara para aklamak ve ABD’yi dolandırmak için komplo kurmak ve kampanya finansmanı ifşa yasalarını ihlal etmekle suçlanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala