Yaklaşık 260 Milyar Shiba Inu Transfer Edildi

anonim balinalar yaklasik 260 milyar shiba inu transfer etti

Etherscan‘ın verilere göre, kısa süre önce her biri 80 milyardan fazla madeni para olan yaklaşık 260 milyar Shiba Inu anonim balinalar tarafından transfer edildi.

Bu yıl kripto para balinaları, topluluğunun üyeleri Ethereum tabanlı tokene (Shiba Inu) giderek daha fazla ilgi göstermeye başladı.

anonim balinalar yaklasik 260 milyar shiba inu transfer etti

Anonim Balinalar Tarafından 260 Milyar Shiba Inu Transfer Edildi

Ayrıca uzmanlar, SHIB’te yaşanan son hareketliliğin; geçen hafta yaşadığı yüzde 300’lük ralliden sonra gerileyen SHIB, kripto yatırımcısının da bu gerilemeyi fırsat bilerek, 74,9 milyon SHIB almasına bağlıyor.

Topluluk aynı zamanda Robinhood ticaret uygulamasının onu eklemesini bekliyor. Kripto paraların büyük satın alımlarının, anonim cüzdanlar satın almasının bir şekilde gelecekteki olası SHIB listelemesiyle bağlantılı olduğuna inanıyor.

SHIB, CoinMarketCap verilerine göre token başına 0,000026 dolardan el değiştiriyor. Bu durum son zamanlardaki en yüksek seviyesine göre yüzde 25.13 düşüş yaşadığı anlamına geliyor.

Hatırlatmak gerekirse; bu hafta SHIB, en eski Hint kripto borsası olan ZebPay’de listelendi. Ayrıca en büyük Türk kripto platformu BtcTurk’un Shiba Inu’ya da destek ekleyeceğine dair bir duyuru yapıldığını da belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 721.665,82 TL 1,32%
ethereum
Ethereum (ETH) 58.379,85 TL 5,06%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.808,99 TL 0,20%
tether
Tether (USDT) 12,55 TL 0,19%
solana
Solana (SOL) 2.675,62 TL 2,92%
cardano
Cardano (ADA) 19,59 TL 2,81%
xrp
XRP (XRP) 12,68 TL 1,84%
polkadot
Polkadot (DOT) 482,71 TL 4,58%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,55 TL 0,12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,71 TL 0,25%
Bağlantıyı kopyala