“XRP, Stablecoin’ler veya CBDC’ler ile Rekabet Etmiyor”

26 Ripple Xrp Bantsiz 1280x640

Ripple’ın Küresel Operasyonlar Kıdemli Direktörü Emi Yoshikawa, Japon kripto para borsası FXcoin ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda; XRP’nin mevcut finansal sistemi destekleyen merkezi veya merkezi olmayan diğer kripto paralarla rekabet etmediğini söyledi.

“XRP’nin Rolü, Stabilcoin’ler veya CBDC’ler ile Rekabet Etmek Değildir”

Ripple’ın üst düzey yöneticisi Yoshikawa, daha fazla stablecoin ortaya çıkmaya başladıkça kripto para varlıklarının hayatta kalma şansı olup olmadığı sorulduğunda, XRP’nin bu dijital varlıkların bir rakibi olması gerekmediğini belirtti.

Yoshikawa aslında rakip olmadıklarını, durumun tam aksi olduğunu belirtti. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un daha önce açıkladığı gibi XRP, bankaları ve merkezi finans kurumlarını yok etmek için uğraşmadığından bu anlamda tamamlayıcı niteliktedir.

Yoshikawa; stabilcoin, CBDC ve XRP’nin sinerji içinde çalışacağına ve kripto paralar dahil çeşitli para birimleri arasında köprü kurarak mevcut likidite sorunlarını çözeceğine inanıyor.

XRP için Yeni Kullanım Senaryoları Oluşturmak Odak Noktasıdır

ODL’nin bugünlerde popüler olmasına rağmen, şirket XRP ve XRP Ledger için daha fazla yeni kullanım durumu aramakla meşgul.

Ripple bunu yatırım kolu olan Xpring aracılığıyla yapıyor.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
484.572,76 TL 3,21%
ethereumETH/TRY
32.689,92 TL 4,69%
tetherUSDT/TRY
15,97 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.020,21 TL 4,76%
usd-coinUSDC/TRY
15,97 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
6,83 TL 4,64%
binance-usdBUSD/TRY
15,98 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
8,57 TL 2,95%
solanaSOL/TRY
842,12 TL 3,75%
dogecoinDOGE/TRY
1,39 TL 2,46%
Bağlantıyı kopyala