XRP, Piyasa Değeri ile Solana’yı (SOL) Geride Bıraktı

xrp piyasa degeri ile solanayi sol geride birakti

Geçtiğimiz hafta Bitcoin’in (BTC) ani düşüşü ile birçok altcoin de bu durumdan etkilendi. Piyasa düşünün yanında XRP, CoinMarketCap verilerine göre, yedinci sıraya yükseldi. Bunun yanında şu anda XRP piyasa değeri ile Solana’yı (SOL) geride bırakmış durumda.

Ripple XRP Solana’nın (SOL) Önüne Geçti

CoinMarketCap’e göre Ripple (XRP), piyasa değeri açısından Solana’yı (SOL) geride bıraktı. XRP şu anda yedinci sırada yer alıyor. Solana, Bitcoin’in düşüşünden oldukça etkilenmiş ki Solana (SOL) bugün erken saatlerde Ağustos ayının sonundan bu yana en düşük seviyesi olan 87.6 dolara geriledi. Haberin yazımı esnasında Solana (SOL), 87.58 dolardan işlem görüyor.

xrp piyasa degeri ile solanayi sol geride birakti 2

Ayrıca Solana (SOL), 6 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 259.96 dolardan yüzde 65.69 oranında düştü. Bunun yanında boks efsanesi Mike Tyson’ın Solana ile işlem yaptığını duyurmasının ardından bu yana da yüzde 40 gerileme yaşandı.

Son olarak CoinMarketCap listesinde yedincisi sıraya yerleşen XRP’nin durumuna bakalım. XRP haberin yazımı esnasında 0,5966 dolardan işlem görüyor. Ayrıca XRP’nin piyasa değeri 28,9 milyar dolar.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
469.407,38 TL 0,85%
ethereumETH/TRY
31.170,04 TL 1,41%
tetherUSDT/TRY
15,84 TL 0,22%
usd-coinUSDC/TRY
15,86 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
4.786,43 TL 1,95%
xrpXRP/TRY
6,55 TL 0,85%
binance-usdBUSD/TRY
15,84 TL 0,19%
cardanoADA/TRY
8,32 TL 1,90%
solanaSOL/TRY
813,50 TL 1,17%
dogecoinDOGE/TRY
1,36 TL 1,71%
Bağlantıyı kopyala