bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,448.27 4.60%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,088.35 5.21%
bnb
BNB (BNB) $ 554.88 5.58%
solana
Solana (SOL) $ 140.01 4.47%
xrp
XRP (XRP) $ 0.493141 7.85%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.461587 6.74%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.15453 7.38%

XRP 0.60 Doları Aşarak SEC Davası Kayıplarını Sildi

xrp 0 66 dolara ulasarak sec davasi kayiplarini sildi

Ripple şirketinin kripto varlığı XRP, 0.66 dolara kadar yükselerek ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan menkul kıymet davası kayıplarını geri aldı.

XRP, Ripple’ın cuma günü ilk kez SEC davasına Resmi bir yanıt vermesinin ardından sert bir yükseliş yaşamaya başladı. XRP, konsolide olduğu 0.28 dolar seviyesinden 0.40 dolar seviyesine yükseldi. XRP, hafta sonu yükselişini sürdürdü ve 0.60 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Ripple’ın SEC’e Yanıtı

Geçtiğimiz Cuma günü Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) ilk resmi yanıtını verdi. Ripple’ın avukatı Stuart Alderoty, bir blog paylaşımında Ripple’ın bir sanal para birimi olduğunu ve bu nedenle de SEC’in yetki alanı dışında olduğu söyledi. Bununla birlikte Ripple’ın yatırımcılarla hiçbir zaman yatırım anlaşması yapmadığına dikkat çeken Alderoty, XRP’ye sahip olmanın şirket gelirlerine ortak olunduğu anlamına gelmediğini ifade etti.

Alderoty ayrıca, Ripple’ın gerçekleştirdiği XRP satışlarının XRP’nin 8 yıldaki işlem hacminin %1’ine karşılık geldiğini ekledi ve XRP Ledger’ın tamamen merkeziyetsiz olduğunu vurguladı.

Yayın saati itibariyle XRP, 0.66 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala