Webrazzi XYZ’de Yapay Zeka, ChatGPT ve Metaverse Konularını Ele Alınacak

xyz thumbnail 841

Webrazzi XYZ, 3 Mayıs 2023’te, Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek. Konferansta alanında uzman, birbirinden değerli isimler sahne alacak. Katılımcılar, özellikle son dönemde hayatın her alanında öne çıkan yapay zeka ve Web3 odağında merak edilenleri öğrenme fırsatı yakalayacak.

Programdaki tüm konuşmacılara buradan göz atabilir, Webrazzi XYZ 2023‘ün konferans programına ise buradan ulaşabilir.

Webrazzi XYZ’nin Konferans Programı Belli Oldu

Webrazzi XYZ 2023, X, Y ve Z olmak üzere üç farklı salonda gerçekleşecek. X salonu “Geleceğin Bankacılığı” oturumu ile başlayacak. Akabinde ise globalde Web3 trendleri ve içeriğin Web3 dönüşümü gibi konular yer bulacak.

Ekran Resmi 2023 04 27 14.16.49

İlk salonda, yapay zekanın reklam sektörünü nasıl değiştirdiği irdelenecek. Globalde ise mobil uygulama trendlerine, yapay zekanın pazarlama sektörü üzerinde etkisinden dijital pazarlamaya değinilecek. İkinci salonda, ise aynı saatlerde Web3 ve oyun, markalar ve ChatGPT, Web3 ve yeni yetenek kazanımı gibi konular gündemde olacak.

Programın devamında markaların Web3 ajandası, Türkiye’de yeni nesil teknolojilere olan ilgi, e-ticaret ve fintech iş birliği gibi konular konuşulacak. İkinci salonda yapay zekanın finans endüstrisi üzerindeki etkisi ile yapay zekanın gücünün nasıl açılabileceği gibi konular gündemde olacak. Üçüncü salonda yine yapay zeka içeriklerine devam edilecek.

Webrazzi XYZ 2023’e katılmak için buradan bilet alabileceğinizi hatırlatalım.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
619.284,28 TL 1,10%
ethereumETH/TRY
43.125,75 TL 1,14%
tetherUSDT/TRY
23,32 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.133,19 TL 2,00%
usd-coinUSDC/TRY
23,30 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
12,28 TL 1,43%
staked-etherSTETH/TRY
43.074,72 TL 1,08%
cardanoADA/TRY
7,55 TL 0,48%
dogecoinDOGE/TRY
1,59 TL 1,18%
solanaSOL/TRY
441,31 TL 1,77%
Bağlantıyı kopyala