Web3 Altyapı Girişimi Coinshift, 15 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

web3 altyapi girisimi coinshift 15 milyon dolarlik yatirim aldi12

Kripto para piyasasının gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki yatırımlar da artış göstermeye başladı. Birçok şirket yapılan finansman turlarında önemli gelirler elde ediyor. Bu kez merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO) ve Web3 firmaları için hazine yönetimi araçları sağlayan Hintli bir kripto girişimi olan Coinshift, yeni Blockchain ağlarına genişlemeyi planlarken A Serisi finansman turunda 15 milyon dolarlık yatırım aldı.

Coinshift Aldığı Yatırım ile Ethereum ve Polygon Ağlarınına Genişlemeyi Planlıyor

Kripto girişimi olan Coinshift, A Serisi finansman turunda 15 milyon dolarlık yatırım aldı. Coinshift, finansman turunda elde ettiği gelir ile beraber platformunu Ethereum ve Polygon ağlarının ötesine genişletmeyi planlıyor. 

web3 altyapi girisimi coinshift 15 milyon dolarlik yatirim aldii

The Block’un haberine göre; Coinshift, Tiger Global’in Sequoia Capital India, Alameda Ventures, Spartan Group, Ethereal Ventures, Polygon Studios ve diğerlerinin katılımıyla tura öncülük ettiğini söyledi. Ayrıca yatırımcılar arasında Product Hunt ve Weekend Fund’ın kurucusu Ryan Hoover, OpenSea operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Shiva Rajaraman ve FalconX’in kurucusu Prabhakar Reddy yer aldı.

Coinshift CEO’su Tarun Gupta konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Mevcut V1 platformumuz ödemelere daha fazla odaklanıyor. Şimdi çok zincirli bir hazine altyapısı oluşturuyoruz ve bu, ilk günden itibaren yedi zincirde kullanılabilecek.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
320.706,40 TL 1,55%
ethereumETH/TRY
17.467,54 TL 1,96%
tetherUSDT/TRY
16,69 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
16,71 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
3.610,49 TL 2,32%
binance-usdBUSD/TRY
16,71 TL 0,31%
xrpXRP/TRY
5,24 TL 1,67%
cardanoADA/TRY
7,46 TL 1,96%
solanaSOL/TRY
545,56 TL 1,60%
dogecoinDOGE/TRY
1,12 TL 1,11%
Bağlantıyı kopyala