Washington Wizards, Socios ile Ortaklığını Açıkladı

washington wizards socios ile ortakligini acikladi 1

NBA takımlarının Socios ile ortaklık kurduğu haberleri sık sık basında yer alıyor. Bu kez açıklama Doğu Konferansı takımlarından biri olan Washington Wizards‘tan geldi. Washington Wizards da Socios ile el sıkıştı. Geçtiğimiz günlerde Batı Konferansı takımlarından Golden State Warriors da benzer bir ortaklık açıklamıştı.

Washington Wizards ve Socios İş Birliği

İkilinin iş birliği için açıklama Washington Wizards’tan geldi. NBA takımı, web sitesi üzerinden söz konusu ortaklığı resmi olarak duyurdu.

Bu arada Socios.com’da FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atletico Madrid, Valencia, Manchester City ve Inter Milan gibi 60’tan fazla büyük uluslarası spor kulübü listeleniyor.

washington wizards socios ile ortakligini acikladi 2

Söz konusu ortaklıkla Socios.com, Wizards’ın ev sahipliği yaptığı oyunlarda, TV’den görünen arena tabelalarında yer alacak. Ayrıca Wizards’ın web sitesinde ve aylık Twitter anketlerinde de zaman zaman boy gösterecek.

Socios.com’un küresel genişleme planı bulunuyor. Bu kapsam da daha fazla Fan Token lansmanı hedefleyen şirket, Avrupa’daki varlıklarını artıracak. Bu arada Socios.com’un aralarında İstanbul’un da yer aldığı dünyanın birçok şehrinde ofisi bulunuyor.

Konuyla ilgili Washington Wizards‘ın yönetim ekibinden Partick Duffy şunları söyledi:

“Endüstri lideri Socios.com ile heyecan verici, gelişmekte olan bir alanda ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Teknolojinin ön saflarında yer almak, Washington Wizards’ın ana odak noktasıdır ve Socios.com ile olan ortaklığımız bu işi daha da ilerletmemizi sağlıyor.”

Ayrıca Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus şunları ekledi:

“Wizards’ı Socios.com kadrosuna davet etmekten gerçekten heyecan duyuyoruz ve hayran katılımını artırmak ve yıllar içinde dünyanın dört bir yanındaki hayranları ödüllendirmek için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 485.226,75 TL 0,92%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.255,21 TL 0,77%
cardano
Cardano (ADA) 20,14 TL 1,05%
tether
Tether (USDT) 8,87 TL 0,04%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.770,34 TL 3,77%
xrp
XRP (XRP) 9,50 TL 0,31%
solana
Solana (SOL) 1.467,42 TL 6,14%
polkadot
Polkadot (DOT) 302,07 TL 1,31%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,87 TL 0,16%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,21 TL 2,59%
Copy link
Powered by Social Snap