bitcoinBTC/TRY
1.589.410,21 TL 1,24%
ethereumETH/TRY
90.494,86 TL 2,11%
tetherUSDT/TRY
30,92 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
11.558,87 TL 5,66%
solanaSOL/TRY
3.233,73 TL 2,82%
xrpXRP/TRY
16,89 TL 3,05%
staked-etherSTETH/TRY
90.446,32 TL 2,07%
usd-coinUSDC/TRY
30,95 TL 0,10%
cardanoADA/TRY
18,30 TL 5,60%
avalanche-2AVAX/TRY
1.151,28 TL 2,66%

Paylaş

W3Expo, İstanbul Blockchain Haftası Kapsamında Geri Dönüyor

Ekran Resmi 2023 05 22 11.14.49

Web3 oyun etkinliği W3Expo, 22-23 Ağustos 2023 tarihlerinde Hilton Bomonti Conference Center & Hotel’de ikinci kez düzenleniyor. İstanbul Blockchain Haftası’nın bir parçası olarak IstanBlock ile birlikte çalışan W3Expo, en son Web3 oyun ilerlemelerini sunmaya hazırlanıyor.

W3Expo, 22-23 Ağustos 2023’de Gerçekleşecek

W3Expo, 22-23 Ağustos 2023 tarihlerinde Hilton Bomonti Conference Center & Hotel’de ikinci kez düzenleniyor. W3E Pazarlama Stratejisti Thang Phan konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

İstanbul Blockchain Week ile işbirliği yapmak, W3Expo’nun daha geniş bir kitleyle bağlantı kurması ve Web3 oyunları etrafındaki heyecanı artırması için inanılmaz bir fırsat. Blockchain teknolojisi ile oyun arasındaki bu sinerji gelecek ve biz bunun ötesindeyiz.

W3Expo ekibi, heyecan verici bir fuar oluşturmak için rekabet etme ve oyun etkinlikleri düzenleme konusundaki kapsamlı geçmişlerinden yararlanıyor. Biletler, İstanbul Blockchain Haftası web sitesi üzerinden indirimli fiyatla satın alınabiliyor.

W3E Ekip Lideri Damian Bartlett de konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

W3Expo’yu ikinci yıl için geri getirmekten ne kadar heyecan duyduğumuzu ifade edemem. Sihrin gerçekleştiği yer burası. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, geliştiriciler ve yenilikçiler kutlamak ve kutlamak için bir araya geliyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala