Voyager Digital, NBA’den Dallas Mavericks ile Ortaklık Kurdu

voyager digital nbaden dallas mavericks ile ortaklik kurdu

Kripto para ticaret platformu Voyager Digital, taraftar katılımı ve diğer eğitim programları ile birlikte kripto paraları daha erişilebilir hale getirmek istiyor. Şirket bunun için Dallas Mavericks ile el sıkıştı. Kripto varlıkları kullanıma daha uygun hale getirmeyi amaçlayan Dallas Mavericks basketbol takımıyla 5 yıllık bir anlaşma imzalandı.

Voyager Digital ve Dallas Mavericks Ortaklığının Amacı Ne?

Anlaşmanın bir parçası olarak, Voyager ve Dallas Mavericks, topluluk programları ve hayran katılım promosyonları ile beraber kripto para birimini daha erişilebilir hale getirmeye çalışacak.

voyager digital nbaden dallas mavericks ile ortaklik kurdu 2

Voyager Digital’in kurucu ortağı ve CEO’su Steve Ehrlich konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bu ortaklık bize dünyanın her yerinden insanları günlük yaşamlarında kripto kullanma yolları konusunda eğitme fırsatı veriyor. Gerçek finansal özgürlüğü elde edin ve kripto aracılığıyla nesiller arası zenginlik inşa edin. Bunu Mavs’de ve zaten uzayla derinden ilgilenen sahipleri Mark Cuban’da yapmak için harika bir ortak bulduk.

Ayrıca belirtmek gerekirse; Mark Cuban’ın sahibi olduğu basketbol takımı, NBA’de biletler ve ürünler için kripto ödemelerini kabul eden ilk şirketlerden biriydi. Mavs ilk olarak 2019’da Bitcoin‘i kabul etmeye başladı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 754.585,48 TL 0,80%
ethereum
Ethereum (ETH) 61.185,29 TL 0,43%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 8.327,80 TL 2,43%
tether
Tether (USDT) 12,85 TL 0,59%
solana
Solana (SOL) 2.940,92 TL 5,21%
cardano
Cardano (ADA) 20,69 TL 0,73%
xrp
XRP (XRP) 12,98 TL 1,53%
polkadot
Polkadot (DOT) 491,48 TL 1,64%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,85 TL 0,75%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,78 TL 3,13%
Bağlantıyı kopyala