Voyager Digital, Günlük Para Çekme Sınırını 10 Bin Dolara İndirdi

voyager digital gunluk para cekme sinirini 10 bin dolara indirdighd

Kripto para sektöründe adını sık sık duyduğumuz iki şirket Voyager Digital ve Three Arrows Capital arasındaki gelişmeler  yaşanmaya devam ediyor. Son çıkan haberlere göre; Voyager Digital, günlük para çekme limitini 25.000 dolardan 10.000 dolara düşürdüğünü duyurdu.

Voyager Digital, Günlük Para Çekme İşlemlerini Sınırladı

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kripto para ticaret platformu Voyager Digital yaptığı yeni bir açıklama ile yeniden gündeme geldi. Voyager’ın web sitesine göre platformun para çekme limitinde bir güncelleme yapıldı.

voyager digital gunluk para cekme sinirini 10 bin dolara indirdiffs

Voyager Digital, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Lütfen, çekilebilecek tutarınızın yukarıdaki limitlerden farklı olabileceğini ve bekleyen mevduatları veya siparişlerde tutulan fonları içermediğini ve 24 saatlik bir zaman diliminde maksimum para çekme limiti ile sınırlandırıldığını unutmayın. Bu limitler değişebilir ve belirli müşteri geçmişine göre değişebilir.

Hatırlatmak gerekirse kripto para piyasasındaki düşüşten birçok kripto şirketi etkilendi. Voyager de son piyasa gerilemesinden etkilenen bir dizi kripto şirketinin en sonuncusu gibi görünüyor. Ayrıca kredi platformları Celsius Network ve Finblox da bu ay içerisinde olumsuz piyasa koşulları nedeniyle para çekme işlemlerini durdurdu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
320.994,97 TL 0,31%
ethereumETH/TRY
17.681,77 TL 0,61%
tetherUSDT/TRY
16,78 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
16,78 TL 0,20%
bnbBNB/TRY
3.640,74 TL 0,34%
binance-usdBUSD/TRY
16,79 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
5,35 TL 2,00%
cardanoADA/TRY
7,55 TL 0,40%
solanaSOL/TRY
551,11 TL 0,49%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 0,35%
Bağlantıyı kopyala