Vladimir Tenev, Shiba Inu İle İlgili Sorulardan Kaçıyor

robinhood ceosu shiba inu ile ilgili sorulardan kacti

Robinhood CEO’su Vladimir Tenev, CNBC’nin “Mad Money” programında Shiba Inu ile ilgili birçok söylentiye değindi. Katıldığı programının sunucusu Jim Cramer, Vladimir Tenev‘e köpek meme tokenini listelemek isteyip istemediğini sorduğunda, şirket CEO’su, o toplulukta çok sayıda insanın olduğunu bildiğini ve Shiba Inu topluluğunu da duyduğunu söyledi.

Vladimir Tenev Shiba Inu Listelemesi Sorularına Net Yanıt Vermedi

Robinhood CEO’su Vladimir Tenev, Shiba Inu’nun listelenmesi hakkında yönetilen sorulara net bir yanıt vermekten kaçındı. Bu durum daha fazla spekülasyona yol açtı. Ayrıca CEO, listelemenin gerçekten gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini doğrulamadı.

robinhood ceosu shiba inu ile ilgili sorulardan kacti 2

Vladimir Tenev, Robinhood’un sadece yedi token teklif ettiğini ve şirketin güvenliğe öncelik verdiğini vurguladı.

Bence önce güvenlik önemli. Genellikle yeni bir varlık ekleyen ilk kişi olmayacağız. Bir dizi katı kriterden geçtiğinden emin olmak istiyoruz

Ayrıca Robinhood rakibi Public.com, bu ayın başlarında Shiba Inu için bir destek eklediğini de hatırlatalım. Ayrıca Amerika’nın önde gelen kripto borsası Coinbase de Eylül ayında SHIB için bir destek eklemişti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 642.358,30 TL 15,67%
ethereum
Ethereum (ETH) 53.165,16 TL 13,38%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.298,85 TL 12,46%
tether
Tether (USDT) 13,45 TL 0,38%
solana
Solana (SOL) 2.628,50 TL 15,41%
cardano
Cardano (ADA) 18,43 TL 16,86%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,40%
xrp
XRP (XRP) 10,22 TL 22,05%
polkadot
Polkadot (DOT) 381,69 TL 20,73%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) 1.269,73 TL 12,73%
Bağlantıyı kopyala