bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,533.02 5.03%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,061.88 3.22%
bnb
BNB (BNB) $ 549.11 4.95%
solana
Solana (SOL) $ 139.11 7.92%
xrp
XRP (XRP) $ 0.500555 3.23%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.452428 4.20%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.149151 1.88%

Visa, BlockFi Ortaklığında Bitcoin Ödüllü Kredi Kartı Çıkarıyor

visa blockfi ortakliginda bitcoin odullu kredi karti cikariyor

Visa, kullanıcılarının alışverişlerinin %1.5’ini Bitcoin olarak geri almalarına olanak tanıyan bir kredi kartı çıkarmak için kripto para lending şirketi BlockFi ile ortalıklık kurdu.

Visa ve BlockFi, kullanıcılarının alışverişlerini nakit veya havayolu gibi geleneksel ödüller yerine Bitcoin ile ödüllendiren bir kredi kartı piyasaya süreceğini duyurdu. Bitcoin Rewards Kredi Kartı adlı kart ile kullanıcılar, harcama yaptıkları tutarın %1.5’ini Bitcoin olarak geri alabilecekler. 

BlockFi kurucusu ve CO’su Zac Prince şunları söyledi:

“Ürün paketimize kredi kartı eklemekten ve Bitcoin’in erişilebilirliğini daha geniş bir müşteri kitlesine genişletmekten heyecan duyuyorum.”

Kredi kartının 2021’in başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala