Vera IDO Lansmanı NFT Endüstrisini Etkileyebilir

vera ido lansmani nft endustrisini etkileyebilir

NFT varlıkları için merkeziyetsiz finans çözümleri sağlamayı amaçlayan açık bir finansal platform olan Vera, yerel token’ları için ilk merkeziyetsiz teklifini (IDO) başlatacak. $VERA IDO’su, Polkastarter’da 21 Eylül‘de gerçekleşecek.

Vera, herhangi bir NFT uygulaması için merkeziyetsiz bir finansman, kiralama, borç verme, satıcı koruması ve diğer temel finansal hizmetler sunan, NFT varlıkları için açık bir finansal platform. Vera’nın platformu açık kaynaklı ve Ethereum, Polkadot, Solana, Polygon veya Binance Smart Chain gibi herhangi bir Blockchain ağında basılan NFT’leri destekler. Vera’yı kullanarak, NFT pazar yerleri, oyunlar veya meta veri kaynakları gibi uygulamalar yeni gelir akışları oluşturabilir, kullanıcı deneyimlerini yeniden tasarlayabilir ve topluluklarını güçlendirebilir.

Vera 3 ay önce Animoca Brands ve Genesis Block Ventures gibi kilit destekçilerden 3 milyon dolarlık bir finansman turunu başarıyla gerçekleştirmişti.

Yenilikleri başlatmak için tamamen merkeziyetsiz bir protokol olan Polkastarter, $VERA IDO’nun gerçekleştirileceği platform olacak. Platformun kullanıcıları, güvenli ve uyumlu bir ortama katılabilecek ve mevcut ERC-20 standardının hem içinde hem de ötesinde varlıkları kullanabilecek.

Vera Labs’ın CEO’su Denis Lam, konuyla alakalı olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Polkastarter ile yaklaşan IDO’muza hazırlanırken, ekibimiz topluluğumuzdan bu kadar erken destek ve ilgi görmekten büyük onur duyuyor. Gelişmekte olan NFT ve DeFi alanında küresel düşünce liderlerinin rehberliğine ve desteğine sahibiz. Ekibimize duydukları tam güven ile, projemizin misyon ve vizyonunu gerçekleştirmek ve projemizin uzun vadeli başarısını sağlamak için her zamankinden daha odaklı ve kendimizden eminiz.”

Vera Hakkında

Vera, NFT için en güçlü açık finansal platformlardan birisidir. Merkeziyetsiz finansman, kiralama, borç verme ve diğer kritik finansal hizmetler ile NFT pazar yerleri, oyunlar ve uygulama hizmetleri sunuyor. 

2021’de kurulan ve Blockchain oyunlarında ve NFT’lerde endüstri lideri olan Animoca Brands ve Axie Infinity, Open Sea, Dapper Labs, CryptoKitties’in kilit yatırımcısı olan Animoca Brands gibi önemli merkeziyetsiz FinTech yatırımcıları tarafından desteklenen Vera, evrensel olarak her yerde herkesin kullanımına açık, güvenli ve güçlü NFT finansal ürünleri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 378.604,61 TL 0,91%
ethereum
Ethereum (ETH) 25.785,55 TL 0,01%
cardano
Cardano (ADA) 21,24 TL 6,63%
tether
Tether (USDT) 8,85 TL 0,06%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.100,51 TL 0,44%
xrp
XRP (XRP) 8,29 TL 0,76%
solana
Solana (SOL) 1.218,02 TL 0,78%
polkadot
Polkadot (DOT) 266,25 TL 0,78%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,85 TL 0,18%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,86 TL 0,86%
Copy link
Powered by Social Snap