bitcoinBTC/TRY
1.267.164,93 TL 0,28%
ethereumETH/TRY
68.095,40 TL 0,71%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
7.000,14 TL 2,90%
xrpXRP/TRY
19,78 TL 5,38%
solanaSOL/TRY
2.221,62 TL 4,81%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
18,00 TL 19,03%
staked-etherSTETH/TRY
68.024,53 TL 0,89%
dogecoinDOGE/TRY
2,95 TL 4,06%

Paylaş

Valkyrie Investments, Grayscale’in Yönetimini Üstlenmek İstiyor

fir tree grayscale investmentse dava actiadd 1

Valkyrie Investments, Digital Currency Group’un zor durumdaki Grayscale Bitcoin Trust’ına bir teklifi olduğunu ve fonun “sponsoru ve yöneticisi” olmaya hazır olduğunu söyledi.

Valkyrie Investments, Grayscale’in Yönetimini Üstlenmek İstediğini Açıkladı

Valkyrie Investments, Digital Currency Group’un zor durumdaki Grayscale Bitcoin Trust’ı için bir teklifi olduğunu ve fonun yöneticisi olmaya hazır olduğunu söyledi. Şirket yaptığı açıklamada GBTC’nin sunduğu benzersiz zorlukların ve fırsatların üstesinden gelmek için iyi donanımlı olduklarını söyledi.

valkyrie investments grayscalein yonetimini ustlenmek istiyorass

Ayrıca Valkyrie, endüstri uygulamalarını daha iyi yansıtmak için ücretleri 200 baz puandan 75 baz puana düşürmek istediğini söyledi. Ayrıca, yatırımcılara hisselerini geri alma konusunda daha fazla esneklik ve seçenek sağlamak için Bitcoin ve nakit itfa sağlamak için çaba sarf etmek istiyor.

Valkyrie, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Grayscale’in GBTC’nin piyasaya sürülmesiyle Bitcoin ekosisteminin gelişmesinde ve büyümesinde önemli bir rol oynadığını anlıyoruz ve ekibe ve yaptıkları işe saygı duyuyoruz.

Grayscale’in rakiplerinden biri olan Valkyrie, daha önce 2021’de bir bitcoin tröstü ve bitcoin ile ilgili bir borsa yatırım fonu (ETF) başlattı. Tennessee merkezli şirket, dünyanın en büyük bitcoin fonu olan GBTC’ye sponsor olma planlarının bir parçası olarak ayrıca duyurdu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala