Ünlü Yatırımcı Raoul Pal, Web3’te Yeni Token Girişimini Kurdu

unlu yatirimci raoul pal web3te yeni token girisimini kurdu

Kripto para ekosistemi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu alanın genişlemesi için birçok kişi ve kurum çalışmalarını sürdürüyor. Real Vision CEO’su Raoul Pal‘da bunlardan biri. Ünlü yatırımcı Raoul Pal, web3‘te yeni bir girişim kurduğunu duyurdu.

Raoul Pal Web3’te Yeni Bir İş Kurdu

Ünlü yatırımcı Raoul Pal bir LinkedIn gönderisinde web3’te yeni bir iş kurduğunu söyledi. Pal, gönderide yeni web3 girişim ScienceMagic.Studios‘un “en büyük topluluklar ve markalarla çalışan bir token girişim stüdyosu” olduğunu belirtti. 

unlu yatirimci raoul pal web3te yeni token girisimini kurdu

Şirketin misyonunun dünyanın en büyük kültürel toplulukları olan müzik, moda, film/kitap/TV dizileri NFT ve metaverse kullanarak tokenize etmek olduğunu da sözlerine ekledi.

Pal, yeni girişiminin yatırımcılarını Liberty City Ventures, Coinbase Ventures, DCG, Brevan Howard Digital ve diğer şirketleri içerdiğini söyledi. Ayrıca kurucu ortaklarını Delphi Digital’den Kevin Kelly ve Guardian Media Group’un eski CEO’su David Pemsel olarak tanımladı.

Sık sık kripto paralarla ilgili tahminini açıklayan Real Vision CEO’su Raoul Pal, geçtiğimiz yılının sonuna kadar Ethereum fiyatı için yüzde 300’lük bir artış beklediğini belirtmişti.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.606,27 TL 7,48%
ethereumETH/TRY
31.268,78 TL 6,07%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
17,94 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.099,31 TL 8,16%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
6,18 TL 8,87%
cardanoADA/TRY
8,48 TL 13,00%
solanaSOL/TRY
653,16 TL 11,63%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 13,62%
Bağlantıyı kopyala