Ünlü Şarkıcı Katy Perry, NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürdü

unlu sarkici katy perry nft koleksiyonunu piyasaya surdu

NFT dünyası gün geçtikçe sanatçıların odak noktasını olmaya devam ediyor. Son olarak dünyaca ünlü pop şarkıcısı Katy Perry de NFT dünyasına adım attı. Theta Drop ortaklığı ile NFT’lerini piyasaya süren Katy Perry, 1 adet benzersiz, 5.000 adet nadir ve sınırsız sıradan NFT’sini satışa çıkardı.

unlu sarkici katy perry nft koleksiyonunu piyasaya surdu

Katy Perry NFT Koleksiyonu: 1 Dakika içerisinde 3.000 NFT Satıldı

Katy Perry de NFT dünyasına adım atan ünlü isimlerden biri oldu.

2015 yılında dünya çapında izlenen performansı “Golden Lion” temalı NFT koleksiyonu, 1 adet özel NFT’yi içeriyor. Bu NFT’ye sahip olan şanslı kişi, Golden Lion’un kendisine, Katy Perry’nin sahne arkası görüntülerine sahip olacaklar. Ek olarak geri kalan 5.000 adet NFT ise ileriye dönük olarak hayranlara özel birkaç ayrıcalığın kapısını aralıyacak.

Yeni NFT koleksiyonu hakkında konuşan Katy Perry, şu ifadelere yer verdi:

“Bir sanatçı olarak her zaman geleceğe göz kulak olmaya çalıştım, bu yüzden şimdi ona adım atıyormuşuz gibi hissediyorum. NFT konsepti yeni ve heyecan verici, bu yüzden hayranlarımı heyecanlandırıyorum ve bu yeni dünyada erken benimseyenlerim. Dijital NFT’lere ek olarak, bu indirimler aynı zamanda somut koleksiyonlar alma fırsatını da içerecek, böylece türünün tek örneği, inanılmaz pop kültürü tarihi parçalarından kurtulabilirsiniz.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 489.771,47 TL 0,24%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.360,90 TL 0,71%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,37%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.071,74 TL 1,94%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,25%
cardano
Cardano (ADA) 13,77 TL 4,59%
solana
Solana (SOL) 1.243,17 TL 0,25%
xrp
XRP (XRP) 8,11 TL 0,81%
terra-luna
Terra (LUNA) 831,90 TL 7,32%
polkadot
Polkadot (DOT) 246,34 TL 2,46%
Bağlantıyı kopyala