Üç Ayda 656 BTC Çıkaran Hive, Gelirini Açıkladı

uc ayda 656 btc cikaran hive gelirini acikladi

Şirketler, yılın üçüncü çeyreğine ait verilerini açıklamaya devam ediyor Hive Blockchain Technologies de o şirketler arasına girdi. 30 Eylül 2021’de biten çeyreğe ilişkin veriler açıklandı. Hive geliri ile rekor kıran bir çeyrek geçirdi.

Hive Geliri, 3 Ayda Yüzde 305 Arttı

Hive Blockchain‘in son çeyrekteki geliri, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 305 oranında artış göstererek 52,6 milyon dolara ulaştı. Şirketin net geliri de son çeyrekte yıllık yüzde 549’luk bir artış gösterdi. Bu arada 3 ay süren üçüncü çeyrekte şirketin 656 Bitcoin (BTC), 8.688’den fazla Ethereum (ETH) çıkardığı da duyuruldu.

uc ayda 656 btc cikaran hive gelirini acikladi 2

Hive’ın sahip olduğu kripto varlıklara bakacak olursak, 1.116 Bitcoin‘i, 25.154 Ethereum‘u olduğunu söyleyebiliriz.

Hive Yönetim Kurulu Başkanı Frank Holmes da sonuçlarla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Yatırılan sermaye üzerinde sağlam nakit akışı getirileri oluşturmak için hem Ethereum hem de Bitcoin madenciliği vizyonumuza inandıkları için sadık hissedarlarımıza teşekkür etmek istiyoruz ve bu raporun hem BTC hem de ETH ve HODL madenciliği stratejimize önemli katkıyı doğruladığına inanıyoruz.”

Finansal açıdan güçlü bir 3 ay geçiren Hive, son birkaç ay içinde kripto madenciliği kapasitesini genişletmek için de çalıştı. Şirket bunun için kripto madenciliği makinelerine ve genel altyapıya büyük yatırımlar yaptı. Ek olarak, Network Entertainment gibi şirketlere de birçok stratejik yatırım yapıldı.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 712.092,15 TL 6,13%
ethereum
Ethereum (ETH) 55.796,76 TL 7,99%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.850,67 TL 4,79%
tether
Tether (USDT) 13,44 TL 0,16%
solana
Solana (SOL) 2.724,66 TL 11,79%
cardano
Cardano (ADA) 20,44 TL 9,69%
xrp
XRP (XRP) 12,17 TL 6,45%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,16%
polkadot
Polkadot (DOT) 439,11 TL 8,82%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,65 TL 5,18%
Bağlantıyı kopyala