bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,026.89 3.19%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,050.32 2.53%
bnb
BNB (BNB) $ 548.54 2.99%
solana
Solana (SOL) $ 139.87 6.36%
xrp
XRP (XRP) $ 0.499285 1.10%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.455671 2.89%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.150809 2.51%

Uber, Kripto Paraları Bir Ödeme Seçeneği Olarak Değerlendirecek

uber kripto paralari bir odeme secenegi olarak degerlendirecek 1

Uber CEO’su Dara Khosrowshahi, Bitcoin’i (BTC) bir ödeme seçeneği olarak değerlendireceklerini söyledi. CNBC’nin Squawk Box programında konuşan  Khosrowshahi şu ifadeleri kullandı:

“Tıpkı her türlü yerel para birimini kabul ettiğimiz gibi, işlem yapılacak para birimi olarak kripto para birimlerini ve/veya Bitcoin’i değerlendireceğiz. Bu herkes için iyi olacak.”

Ancak Khosrowshahi, şirketin rezervlerine kripto para koyma fikrini spekülatif olarak değerlendirdi ve kararlı bir şekilde reddetti:

“Paramızı güvende tutacağız. Spekülasyon işinde değiliz.”

Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano ise, Uber’in kripto paralara yatırım yapmak için herhangi bir karının olmadığını söylüyor.

116 milyar dolarlık şirket, 2020’nin 4. çeyreğinde analistlerin kazanç tahminlerini geride bırakmasına rağmen kârsız olmaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala