Twitter’daki SHIB Takipçi Sayısı Dogecoin ile Aynı Sayıya Ulaştı

twitterdaki shib takipci sayisi dogecoin ile ayni sayiya ulastit

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan yeni gelişmeler ışığında Twitter’daki SHIB takipçilerinin sayısı artış gösteriyor. Bu kez WhaleStats tarafından sağlanan son verilere göre, Shiba Inu’nun Twitter’daki takipçi sayısı, Dogecoin ile aynı sayıya ulaştı. Takipçi sayısı 3.3 milyon olarak kaydedildi.

Twitter’daki SHIB Takipçi Sayısı Artık Dogecoin ile Aynı

Shiba Inu sonunda Twitter takipçi sayısı açısından Dogecoin’i yakaladı diyebiliriz. WhaleStats tarafından sağlanan son verilere göre, Shiba Inu’nun Twitter’daki takipçi sayısı 3.3 milyona ulaşmış durumda.

twitterdaki shib takipci sayisi dogecoin ile ayni sayiya ulastis

Bunun yanında WhaleStats tarafından sağlanan son verilere göre, Shiba Inu’yu depolayan toplam cüzdan miktarı 1.163.683 iken Dogecoin’in dünya çapında yaklaşık 4 milyon kullanıcısı var.

Shiba Inu, en son 28 Ekim’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 dolar yükselmişti. Popüler meme kripto para birimi haberin yazımı esnasında ise CoinGecko verilerine göre; 0,00001232 dolardan işlem görüyor.

Son olarak belirtmek gerekirse Shibburn Twitter hesabının son paylaşıma göre; birkaç saat önce 123,551 dolar değerinde olan 10.028.551.985 Shiba Inu’nun (SHIBaltı işlemde harcanamaz cüzdanlara taşındığını duyurdu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
319.326,49 TL 2,47%
ethereumETH/TRY
17.344,99 TL 3,32%
tetherUSDT/TRY
16,67 TL 0,14%
usd-coinUSDC/TRY
16,69 TL 0,18%
bnbBNB/TRY
3.595,98 TL 3,72%
binance-usdBUSD/TRY
16,71 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
5,21 TL 1,80%
cardanoADA/TRY
7,44 TL 2,76%
solanaSOL/TRY
539,56 TL 2,75%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 0,61%
Bağlantıyı kopyala