bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 70,989.02 6.16%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,667.12 18.55%
bnb
BNB (BNB) $ 626.33 8.82%
solana
Solana (SOL) $ 181.00 1.59%
xrp
XRP (XRP) $ 0.539772 5.07%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.501144 7.34%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.163616 8.25%

Türk Kripto Para Borsası Icrypex, SPARK Token Dağıtımını Destekleyecek

Icrypex XRP Spark Token

Icrypex, XRP kullanıcıları için Flare Networks’ün gerçekleştireceği SPARK Dağıtım Programı’nı destekleyecek.

12 Aralık tarihinde XRP sahiplerinin ellerinde tuttuğu XRP miktarlarının kaydı alınarak cüzdanlarına Flare Networks tarafından belirlenen oranda SPARK Token yüklenecek. Dağıtım programı, 12 Aralık tarihinde çekilecek olan bakiye görüntüsünün ardından 2021 yılı içerisinde SPARK Token dağıtılmasını öngörüyor.

Flare Networks, XRP’yi Ethereum ağına bağlayan iki yönlü bir köprü kurmayı hedefliyor. XRP defterlerinin Ethereum ve merkeziyetsiz finans projelerine entegre edilmesiyle XRP ağının akıllı sözleşme teknolojisi ile birleştirilmesini sağlayacak.

XRP sahibi yatırımcılara Flare Networks SPARK token dağıtımının yapılacağının açıklanması üzerine Türkiye merkezli Icrypex Kripto Para Borsası da bu dağıtıma destek vereceğini açıkladı. Icrypex hesabında XRP tutan yatırımcıların 11 Aralık’ı 12 Aralık’a bağlayan gece alınacak olan bakiye kayıtları sonucunda belirlenen miktar, kullanıcıların hesaplarına belirlenecek takvime göre yansıtılacak.

Icrypex Hakkında

Tamamiyle Türkiye merkezli Icrypex kripto para borsası kuruluşundan itibaren yatırımcılara şeffaf, doğru bir yapı ile hızlı işlem ve düşük komisyon prensiplerine dayanarak gerçek bir blokzinciri tecrübesi sunmayı amaçlamıştır.

Sürekli ve etkili iletişimi öncelik haline getiren ve 7/24 bir destek operasyonu sürdüren Icrypex, Türkiye’nin kurumsal bir altyapıya sahip ilk kripto para borsasını yaratarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyor.

Bitcoin ve pek çok farklı kripto para biriminin alınıp satılabildiği Icrypex, güncel gelişmelere yönelik Ar-Ge çalışmalarını da sürdürüyor. İşlemleri esnasında kullanıcılara bültenler, önemli gelişmeler, video içerikler ve müşteri temsilcileri ile sürekli bilgi akışı sunan Icrypex, tüm iletişim kanalları üzerinden ulaşılabilir olmayı öncelikli amaçlarından biri olarak kabul ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala