TIME, Yeni Metaverse Projesi İçin Sandbox ile Ortak Oldu

time yeni metaverse projesi icin sandbox ile ortak oldu

Dünyanın en saygın dergilerinden biri olan TIME Magazine, kripto para ekosistemiyle yakından ilgileniyor. Dergi, geçtiğimiz günlerde Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin‘e kapağında yer vermişti. NFT koleksiyonu da bulunan dergi bu kez metaverse projesi oluşturmak için kollarını sıvadı.

TIME’ın, Yeni Projesi Sandbox’ta İnşa Edilecek

TIME Magazine’in Web3 topluluk programı TIMEPieces, Sandbox metaverse platformunda “TIME Square” adlı sanal bir sanat ve iş merkezi oluşturmak için bir iş birliği yaptı.

TIME Square, New York City’deki kentsel bölgenin görsel ruhundan ve enerjisinden esinlenerek hazırlanacak. TIME Square, Sandbox metaverse’ündeki sanal arazi üzerine inşa edilecek.

time yeni metaverse projesi icin sandbox ile ortak oldu

TIME Square, TIMEPieces sahiplerine benzersiz deneyimler sunan kapsayıcı bir ortam olacak. Tartışmalara, etkinliklere, TIME Studios projelerinin gösterimlerine ve eğitim deneyimlerine sanal erişim sağlayarak TIMEPieces topluluğuna hizmet edecek.

TIME Başkanı Keith A. Grossman, konuyla ilgili şunları söyledi:

Amacımız metaverse’ün kalbi olacak bir ortam oluşturmak. TIMEPieces, Eylül 2021’de piyasaya sürüldüğünden bu yana TIME’ın kurduğu 100 yıllık miras ve erişimden yararlanarak Web3’te bir topluluk geliştirmeye odaklandık.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
386.962,62 TL 8,28%
ethereumETH/TRY
30.944,98 TL 7,02%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.065,21 TL 8,47%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
6,11 TL 10,11%
cardanoADA/TRY
8,39 TL 13,82%
solanaSOL/TRY
649,75 TL 12,01%
dogecoinDOGE/TRY
1,25 TL 14,14%
Bağlantıyı kopyala