bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,219.47 4.57%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,144.15 7.31%
bnb
BNB (BNB) $ 564.39 4.19%
solana
Solana (SOL) $ 148.16 11.84%
xrp
XRP (XRP) $ 0.497886 6.31%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.462007 4.67%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.157601 8.16%

Tim Draper: Netflix, Bitcoin’e Yatırım Yapacak Sıradaki Büyük Şirket Olabilir

tim draper bitcoine yatirim yapacak siradaki sirket netflix olabilir

Ünlü milyarder ve girişim kapitalisti Tim Draper’a göre, dijital yayın devi Netflix, Bitcoin’e yatırım yapacak sıradaki büyük şirket olabilir.

Unstoppable Podcast’e verdiği röportajda Draper, Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü milyarder, dev bir şirketin CFO’su olsaydı Bitcoin hakkında nasıl bir tavır takınacağını açıkladı:

“Bu büyük kuruluşlardan birinin CFO’su olsaydım, ‘X kadar Bitcoin’e sahip olmamız gerekiyor’ derdim. Çünkü bu, başka bir para biriminin geleceğin para birimi haline gelmesine karşı bir önlemdir. Hükümetler hileli paralarından daha fazla basmaya devam ettikçe, bu aynı zamanda enflasyona karşı bir koruma da sağlıyor.”

Draper, Netflix CEO’su Reed Hastings’in şirketin bilançosuna Bitcoin koyabilecek türden bir profil çizdiğini söylüyor:

“Kim olabilir biliyor musun? Netflix. Reed Hastings’in çok yenilikçi bir adam olduğunu ve çok fazla yaratıcı düşünceye sahip olduğunu düşünüyorum ve bence hala Netflix’teki hükümdarlığı kontrol ediyor, bu yüzden düşen bir sonraki büyük haber bu olabilir.”

Draper ayrıca, güvene dayalı kuruluşların da sorumluluklarını yerine getirebilmek için kaçınılmaz olarak Bitcoin’e yöneleceklerini düşünüyor. Ona göre, emekli maaşları gibi insanların parasına bakmak zorunda olan kuruluşların tüm piyasaları anlaması gerekiyor. Dolayısıyla nerede potansiyel bir kazanç olduğunu veya nerede bir zarar veya korunmaya ihtiyaç duyulduğunu anlayabilirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala