Tim Draper, Bitcoin (BTC) Fiyatıyla İlgili Tahminini Yineledi

tim draper bitcoin btc fiyatiyla ilgili tahminini yineledi

Kripto para piyasasının inişli çıkışlı hareketleri devam ederken, birçok isim, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) ilerleyen dönemlerdeki fiyatı hakkında tahmin yürütüyor. ABD’li milyarder yatırımcı Tim Draper, Bitcoin hakkında konuşarak BTC’nin 2022’nin sonuna kadar 250.000 doları göreceğini söyledi.

Tim Draper: Birçok Kadın Bitcoin Kullanmaya Başlayacak

Amerikalı yatırımcı Tim Draper, geçtiğimiz hafta ünlü kripto fenomeni Scott Melker ile bir röportaj gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl 2022 yılının sonunda Bitcoin fiyatının 250.000 dolara ulaşacağını tahmin eden Draper, bu tahminini yineledi. Ayrıca ünlü yatırımcı, daha fazla kadının Bitcoin (BTC) kullanmaya başlayacağını da sözlerine ekledi.

Tim Draper, “Birden tüm kadınların Bitcoin cüzdanları olacak ve Bitcoin ile bir şeyler satın alacaklar” dedi.

Draper, “Daha fazla perakende mağazası Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlayınca kadınların da Bitcoin kullanımı artacak, çünkü perakende alışverişlerinde yüzde 80 oranında kadınların hakimiyeti söz konusu. Perakende mağazaları Bitcoin’i kabul ederek işlem ücretleriyle tasarruf edecekler” şeklinde konuştu.

Son olarak lider kripto para biriminin güncel durumuna bir göz atalım. Bitcoin (BTC) haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre 29.037,98 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
388.901,11 TL 7,79%
ethereumETH/TRY
31.140,09 TL 6,26%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,15%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.076,52 TL 8,31%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
6,15 TL 9,31%
cardanoADA/TRY
8,43 TL 13,25%
solanaSOL/TRY
650,11 TL 11,92%
dogecoinDOGE/TRY
1,25 TL 14,08%
Bağlantıyı kopyala