Three Arrows Capital Kurucu Ortağı Zhu Su, LUNA’ya Yatırım Yaptığını Açıkladı

three arrows capital kurucu ortagi su zhu lunaya yatirim yaptigini acikladiü

Kripto para Terra (LUNA) ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kez Singapur merkezli bir kripto para serbest yatırım fonu olan Three Arrows Capital’ın kurucu Zhu Su, Terra’ya (LUNA) yatırım yaptığını ve kaybettiğini açıkladı.

Zhu Su, LUNA’ya Yatırım Yaptığını ve Kaybettiğini Söyledi

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Zhu Su, stabilcoin TerraUSD (UST) ve desteklediği bir ekosistem olan Luna’nın çöküşü konusundaki sessizliğini bozdu.

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı yaptığı paylaşımda Terra (LUNA) yatırımı ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bazı kişiler bana neden LUNA’yı profilimde tuttuğumu sordu. Ona yatırım yaptım, topluluğa inandım ve ortak amacı paylaştım Hızlı büyüyen ekosistem yavaş ve güvenli hareket etmek için daha fazlasını yapmalıydı.

Zhu, ayrıca LUNA’da para kaybeden kişilerden olduğunu açıkladı. Bunun yanında Zhu, bazı şeylerin yanlış gittiğini kabul etti. Eleştirmenlerin potansiyel riskleri işaretlediğini ve ekosistemin daha güvenli olma umuduyla daha yavaş hareket etmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Son olarak birçok kripto para borsası Terra’yı (LUNA) delist etmeye başladı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
558.558,06 TL 0,14%
ethereumETH/TRY
38.222,92 TL 0,66%
tetherUSDT/TRY
20,01 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
6.258,99 TL 0,97%
usd-coinUSDC/TRY
19,99 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
10,01 TL 4,03%
cardanoADA/TRY
7,62 TL 0,41%
staked-etherSTETH/TRY
38.192,93 TL 0,66%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 0,48%
solanaSOL/TRY
426,48 TL 2,90%
Bağlantıyı kopyala