Three Arrows Capital, Düşüşte 14.833 ETH Satın Aldı

three arrows capital dususte 14 833 eth satin aldi

Etherscan verilerine göre; kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC), piyasadaki düşüşün ardından 56 milyon dolar değerinde yaklaşık 14.833 ETH satın aldı. Ayrıca Ethereum, 13 Aralık’ta yaklaşık yüzde 11 düşüş ile beraber 3.660 dolar seviyelerini gördü.

Kripto hedge fonu Three Arrows Capital’in CEO’su Zhu Su daha önce Ethereum ağının işlem ücretlerinden memnun olmadığını ve Ethereum ağı içerisinde işlem gerçekleştiremeyeceğine dair sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunmuştu. Söz konusu paylaşım şu şekilde; “Evet, geçmişte desteklememe rağmen Ethereum’u terk ettim. Evet Ethereum geçmişte destek vermesine rağmen kullanıcılarını terk etti.”

Three Arrows Capital ETH Alımlarına Devam Ediyor

Kripto hedge fonu Three Arrows Capital artan işlem maliyetleri ve düşen ağ kullanılabilirliği nedeniyle Ethereum ağından ayrıldığını açıklamasının ardından ilk düşüşte 14.833 ETH satın aldı. Yapılan açıklamalardan sonra Three Arrows Capital yeniden Ethereum satın alımlarına başladı.

Three Arrow Capital daha önce belirtildiği gibi çeşitli büyük merkezi borsalardan, 400 milyon dolar değerinde Ethereum aldı. Ayrıca haberin yazımı esnasında CoinMarketCap verilerine göre Ethereum, 3.788 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 566.195,84 TL 0,42%
ethereum
Ethereum (ETH) 42.241,96 TL 0,53%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 6.328,71 TL 0,82%
tether
Tether (USDT) 13,51 TL 0,17%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,51 TL 0,01%
cardano
Cardano (ADA) 18,24 TL 6,63%
solana
Solana (SOL) 1.848,00 TL 1,48%
xrp
XRP (XRP) 10,04 TL 0,02%
terra-luna
Terra (LUNA) 1.098,43 TL 3,39%
polkadot
Polkadot (DOT) 330,34 TL 0,89%
Bağlantıyı kopyala