bitcoinBTC/TRY
722.263,66 TL 0,72%
ethereumETH/TRY
43.252,02 TL 1,14%
tetherUSDT/TRY
27,11 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.719,15 TL 0,39%
xrpXRP/TRY
13,80 TL 0,21%
usd-coinUSDC/TRY
27,12 TL 0,11%
staked-etherSTETH/TRY
43.234,12 TL 1,00%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,75%
cardanoADA/TRY
6,64 TL 1,48%
solanaSOL/TRY
533,98 TL 0,31%

Paylaş

Tether (USDT), Polkadot Ağında Kullanıma Sunuldu

tether usdt polkadot aginda piyasaya surdus

Tether son dönemde yaptığı çalışmalar ile sık sık gündeme gelirken bu kez Tether, Polkadot’ta Tether tokenlerinin (“USDT”) piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Söz konusu açıklama Polkadot ve Tether‘in resmi Twitter hesapları üzerinden yapıldı.

Polkadot resmi, Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Tether, ağa girip çıkmak için istikrarlı bir para birimi sağlayan Polkadot’ta başlatıldı. Polkadot bu yıl bir büyüme ve evrim yörüngesinde ve Tether’in eklenmesinin gelişmeye devam etmesine yardımcı olmak için gerekli olacağına inanıyoruz.

Tether (USDT), Polkadot Ağında Kullanıma Açıldı

Tether, USDT’yi Polkadot (DOT) ağında piyasaya sürdüğünü duyurdu. Tether CTO’su Paolo Ardoino, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Topluluğuna dijital token alanındaki en likit, istikrarlı ve güvenilir stablecoin’e erişim sunan Polkadot’ta USDT’yi piyasaya sürmekten mutluluk duyuyoruz. Polkadot bu yıl bir büyüme ve evrim yörüngesinde ve Tether’in eklenmesinin gelişmeye devam etmesine yardımcı olmak için gerekli olacağına inanıyoruz. 

tether usdt polkadot aginda piyasaya surduwe

USD₮’nin Polkadot’ta piyasaya sürülmesi, Tether’in büyüyen dijital varlık alanında işbirliğine ve birlikte çalışabilirliğe öncülük etmeye olan bağlılığını daha da vurguluyor. Stabilcoin şu anda toplam on bir ağda yayında ve Avalanche, Kusama, Ethereum, Solana, Algorand, EOS, Liquid Network, Omni, Tron, NEAR ve Bitcoin Cash’in Standard Ledger Protocol dahil olmak üzere sayılıyor. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala