Tether, BDO Italia ile Ortaklık Kurdu

tether bdo italia ile ortaklik kurduaaa

Kripto para sektöründe son dönemde birçok ortaklık haberleri ile karşılaşıyoruz. Bu kez Stablecoin ihraççısı Tether yaptığı açıklamada, muhasebe şirketinin İtalyan kolu olan BDO Italia ile rezervlerine ilişkin güvence ve raporları yayınlamak için ortaklık kurduğunu duyurdu.

Tether, BDO Italia ile El Sıkıştı

Tether, rezervlerinin tasdik raporları yayınlamak için BDO Italia ile ortaklık kurduğunu söyledi. Stabilcoin veren kuruluş ayrıca tam bir denetimden geçmeyi hedefliyor.

Tether daha önce iki Cayman Adaları merkezli muhasebe firması Moore Cayman ve MHA Cayman ile çalışmıştı. Şirket, Tether’in BDO Italia ortaklığının artık Moore ve MHA ile çalışmayacağı anlamına geliyor. 

tether bdo italia ile ortaklik kurdu

Bunun yanında Tether, üç aylık tasdikler için Temmuz ayında BDO Italia ile çalışmaya başladığını belirterek, aylık tasdiklere geçmeyi planladığını da sözlerine ekledi. Zaman çizelgesi sorulduğunda şirket, “çok yakında” aylık raporlar yayınlamayı düşünüyor.

Tether ayrıca gelecekte tam bir denetimden geçmeyi hedefliyor. “Denetim bizim için bir önceliktir” diyen şirket, “mümkün olan en kısa sürede bir denetim elde etmeyi taahhüt ettiğini” de sözlerine ekledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
350.514,07 TL 0,83%
ethereumETH/TRY
24.294,06 TL 0,85%
tetherUSDT/TRY
18,45 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,51 TL 0,32%
bnbBNB/TRY
4.994,71 TL 1,44%
xrpXRP/TRY
8,20 TL 6,14%
binance-usdBUSD/TRY
18,49 TL 0,02%
cardanoADA/TRY
8,12 TL 1,41%
solanaSOL/TRY
603,28 TL 1,56%
dogecoinDOGE/TRY
1,12 TL 0,43%
Bağlantıyı kopyala