Terra Dapp Expo, Yaşanan Kriz Nedeniyle İptal Edildi

terra dapp fuari yasanan kriz nedeniyle iptal edildid

Terra (LUNA) cephesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Elde edilen son bilgilere göre; Terra (LUNA) cephesinde yaşanan kriz nedeniyle 9 ve 10 Haziran tarihlerinde Austin, Teksas’ta yapılması planlanan Terra Dapp Fuarı için iptal kararı aldındı. Söz konusu açıklama Terra Dapp Expo’nun Twitter hesabından yapıldı.

Terra Dapp Fuarı İptal Oldu

Terra Dapp Expo’nun resmi Twitter hesabından yapılan son açıklamalara göre; 9 ve 10 Haziran tarihlerinde Austin, Teksas’ta yapılması planlanan Terra Dapp Expo yaşanan kriz nedeniyle iptal edildi.

Söz konusu açıklama şu şekilde yapıldı:

Terra Dapp Expo duyurusu güvenlik endişeleriyle ilgili bir konuşma açılmaya başladıktan kısa bir süre sonra çekildi. Bunun yanında topluluğun TDX’in devam etme fikrine verdiği tepkileri izliyoruz ve dikkatli bir müzakereden sonra ne yazık ki etkinliği iptal etmeye karar verdik.

Ayrıca eklemek gerekirse Terra Dapp Fuarı’nın organizatörleri başka bir paylaşımda konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: 

Bu kazada her şeyini kaybeden anlaşılır bir şekilde üzgün bireylerden ciddi tehditler yapıldı – ve kimsenin sağlığını/hayatını riske atmak istemiyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
474.536,46 TL 3,38%
ethereumETH/TRY
32.374,67 TL 4,04%
tetherUSDT/TRY
15,50 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
15,51 TL 0,02%
binance-coinBNB/TRY
4.764,87 TL 4,59%
xrpXRP/TRY
6,71 TL 3,48%
cardanoADA/TRY
9,05 TL 3,76%
solanaSOL/TRY
876,63 TL 6,34%
binance-usdBUSD/TRY
15,51 TL 0,22%
polkadotDOT/TRY
173,84 TL 3,90%
Bağlantıyı kopyala