Terra CEO’su Kriz Sırasında UST ve LUNA Satılmadığını Söyledi

terra ceosu kriz sirasinda ust ve luna satilmadigini soyledi

Kripto para piyasasının ani düşüşü ile beraber son günlerin en çok konuşulan konusu Terra (LUNA) diyebiliriz. Terra (LUNA) ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ederken Terra Labs CEO’su Do Kwon resmi Twitter hesabından konu ile ilgili açıklama yaptı. Do Kwon özellikle kriz sırasında hiçbir şey satmadığını açıkladı.

Terra CEO’su Kwon resmi Twitter hesabı üzerinden yeni açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda son günlerini UST’nin 1 doların altına düşme sürecinde sıkıntı yaşamış aile bireyleri, arkadaşları, Terra müşterileri ve topluluktan kişiler ile telefon görüşmeleri yaparak geçirdiğini belirtti.

Terra CEO’su Do Kwon’dan UST ve LUNA Açıklaması

Terraform Labs kurucu ortağı ve CEO’su Do Kwon, sosyal medya sessizliğini Terra’nın LUNA tokeni ve ilgili stablecoin UST’nin çöküşüyle ​​ilgili üçlü tweet ile bozdu.

Do Kwon yaptığı açıklamada yaşanan tüm bu krizler sırasında kendisi ve içinde bulunduğu herhangi bir kurumun kazanç sağlamadığını söyleyen Kwon, kriz sırasında LUNA ve UST satışı gerçekleştirmediğini de açıklamalarında yer verdi.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse Terra Labs CEO’su Do Kwon, neredeyse sıfır olan Terra blockchain ağını kurtarmak için yeni bir “Canlandırma Planı” paylaşmıştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
453.450,73 TL 3,33%
ethereumETH/TRY
31.372,48 TL 3,09%
tetherUSDT/TRY
15,37 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
15,39 TL 0,20%
binance-coinBNB/TRY
4.472,23 TL 4,25%
xrpXRP/TRY
6,66 TL 2,93%
cardanoADA/TRY
8,24 TL 8,90%
binance-usdBUSD/TRY
15,42 TL 0,02%
solanaSOL/TRY
796,58 TL 0,52%
dogecoinDOGE/TRY
1,39 TL 3,07%
Bağlantıyı kopyala