Tencent, Sektörün Önde Gelen Şirketlerini Bir Araya Getiren Bir Blockchain İttifakı Kurmayı Planlıyor

tencent sektorun onde gelen sirketlerini bir araya getiren bir blockchain ittifaki kurmayi planliyor

Tencent’e bağlı şirketlerden Tencent Cloud; aralarında üniversitelerin, büyük kurumların, yatırım firmalarının ve sektör birliklerinin bulunduğu bir Blockchain ittifakı kurmayı planlıyor. 100’e yakın üyesinin olması hedeflenen ittifak kamu kuruluşlarıyla da iş birliği yaparak, standartlaşmanın ve potansiyel uygulama alanlarının ortaya çıkarılmasını amaçlıyor.

İttifak’ta standartlar, teknik konular ve iş ekosistemine yönelik gruplar yer alacak ve çeşitli çözümler geliştirecek. Teknik grup, sektörel Blockchain çözümleri oluşturulması konusunda çalışacak ve üyelerin bir araya gelerek bilgi paylaşımı yapabilmelerine olanak tanıyacak. Oluşturulan platform Tencent Cloud hizmetlerini kullanacak. Standartlara yönelik çalışan grup ise kamu kurumları ve diğer birlikler ve derneklerle çalışarak standartlaşmanın hızlandırılması üzerine çalışmalarda bulunacak.

Son olarak iş ekosistemi ile ilgili çalışmalar yapacak grup ise yatırım firmaları, kamu kurumları ve finans kuruluşlarıyla birlikte çalışarak Blockchain teknolojisinin kabul görmesi üzerine çalışmalar gerçekleştirecek.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 406.651,82 TL 3,26%
ethereum
Ethereum (ETH) 29.998,19 TL 5,49%
cardano
Cardano (ADA) 21,35 TL 6,42%
tether
Tether (USDT) 8,44 TL 0,13%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.631,38 TL 5,88%
xrp
XRP (XRP) 9,53 TL 4,74%
solana
Solana (SOL) 1.360,09 TL 4,69%
polkadot
Polkadot (DOT) 309,75 TL 1,60%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,09 TL 3,64%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,44 TL 0,02%
Copy link
Powered by Social Snap