TAG Heuer ve Hublot, Piyasanın Durumuna Rağmen Kripto Kabul Ediyor

tag heuer ve hublot piyasanin durumuna ragmen kripto kabul ediyordff

Kripto para piyasasındaki düşüş ile beraber birçok kripto kabul eden şirketler bu durumdan olduka etkiledi. Son dönemde kripto kabul eden şirketler de artış kaydedildi. Bu kez The New York Times tarafından yayınlanan bir rapora göre; kripto para birimini bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye yeni başlayan markalar, kripto kabul devam edeceklerini söylediler.

 TAG Heuer ve Hublot, Kripto Kabul Etmeye Devam Ediyor

TAG Heuer ve Hublot, piyasanın son birkaç aydaki hızlı düşüşüne rağmen ödeme olarak kripto para birimini kabul etmeye devam edeceklerini söyleyen birçok lüks saat markasından ikisi olarak karşımıza çıkıyor.

tag heuer ve hublot piyasanin durumuna ragmen kripto kabul ediyoras 1

TAG Heuer’in CEO’su Frédéric Arnault, Temmuz ayı başlarında markanın Eysins, İsviçre’deki ofislerinden yaptığı bir video röportajında ​​şunları söyledi:

Kripto ödemeleri, birçoğu asla kullanmayacak olsa bile müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet daha. Zaten kripto para biriminde birkaç yüz adet sattık.

İlginç bir şekilde, bir TAG Heuer müşterisi kripto para birimi ile ödeme yapmayı seçerse, ödeme sırasında işlemi önceden belirlenmiş bir döviz kuru üzerinden tamamlamak için on beş dakikalık bir pencereye sahip. Bunun ötesinde, oran değişebilir ve önemli ölçüde farklı olabilir. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
365.127,01 TL 4,76%
ethereumETH/TRY
25.247,57 TL 5,13%
tetherUSDT/TRY
18,44 TL 0,07%
usd-coinUSDC/TRY
18,47 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
5.187,02 TL 2,21%
xrpXRP/TRY
8,78 TL 3,40%
binance-usdBUSD/TRY
18,46 TL 0,03%
cardanoADA/TRY
8,44 TL 2,09%
solanaSOL/TRY
641,44 TL 6,91%
dogecoinDOGE/TRY
1,15 TL 0,79%
Bağlantıyı kopyala