SushiSwap, Hazinesini Desteklemek İçin Önerilerde Bulunuyor

sushiswap hazinesini desteklemek icin onerilerde bulunuyorfgg

Merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü olan Sushi, proje geliştiricilerinden gelen bir yönetişim önerisine göre, hazinesinde uzun vadeli operasyonel uygulanabilirliğini tehdit eden önemli bir açıkla karşı karşıya. SUSHI tarafında harcamalar gözden geçirildikten sonra, projenin yıllık pist gereksinimi 9 milyon dolardan 5 milyon dolara düşürüldü.

Ancak projenin geliştiricileri, hazinenin halen daha 18 aylık bir pist sağlayabileceğini belirtti. Açığı gidermek isteyen SUSHI geliştiricisi Jared Gray, ücret saptırma protokolü olan Kanpai ile ilgili bir öneride bulundu. Bu öneriye göre Kanpai, bir yıl boyunca ve yeni token dağıtım planları uygulanana kadar ücretlerin yüzde 100‘ünü hazineye aktaracak.

SushiSwap’dan Hazinesini Desteklemek İçin Öneri

Merkeziyetsiz borsa ve DeFi projesi Sushiswap (SUSHI) geliştiricileri, platformun hazine kısmında yaşanan sorunları topluluğa taşıdı. Harcamaları gözden geçirdikten sonra, projenin yıllık pist gereksinimi 9 milyon dolardan 5 milyon dolara düşürüldü. Ancak geliştiriciler, hazinenin hala sadece yaklaşık 18 aylık pist sağladığını söyledi.

Açığı gidermek için lider geliştirici Jared Gray, bir ücret saptırma protokolü olan Kanpai’yi, bir yıl boyunca veya yeni dağıtım ve ödül planları uygulanana kadar ücretlerin yüzde 100’ünün Hazine çoklu imzasına yönlendirilmesini önerdi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
601.177,79 TL 3,45%
ethereumETH/TRY
41.235,84 TL 4,62%
tetherUSDT/TRY
23,60 TL 0,37%
bnbBNB/TRY
5.642,53 TL 7,73%
usd-coinUSDC/TRY
23,55 TL 0,18%
xrpXRP/TRY
11,36 TL 8,18%
staked-etherSTETH/TRY
41.209,28 TL 4,60%
cardanoADA/TRY
5,76 TL 22,88%
dogecoinDOGE/TRY
1,43 TL 10,25%
tronTRX/TRY
1,55 TL 15,06%
Bağlantıyı kopyala