bitcoinBTC/TRY
723.484,02 TL 0,66%
ethereumETH/TRY
43.377,85 TL 1,16%
tetherUSDT/TRY
27,11 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.716,98 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
13,88 TL 1,49%
usd-coinUSDC/TRY
27,15 TL 0,15%
staked-etherSTETH/TRY
43.297,04 TL 1,04%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,06%
cardanoADA/TRY
6,66 TL 0,81%
solanaSOL/TRY
532,08 TL 0,77%

Paylaş

STEPN Rakibi Walken, 2 Milyon Kullanıcıyı Aştı

STEPN Rakibi Walken 2 Milyon Kullaniciyi Asti

Blockchain tabanlı oyunların son dönemdeki popüler türlerinden biri olan Move2Earn, yeni ürünleri ile birlikte yeni kullanıcıları kendisine çekmeye devam ediyor. Bu noktada STEPN öne çıkarken yeni rakipler de hızlı bir şekilde kendilerini geliştiriyor. Yaptığı çalışmalar ile son dönemde büyük atılımlar yapan Walken, 2 milyon kullanıcıyı aştı.

STEPN Rakibi Walken, 2 Milyon Kullanıcıyı Aştı

STEPN Rakibi Walken, 2 Milyon Kullanıcı Barajını Aştı

Kripto para tabanlı sağlık oyunlarından biri olan Walken, zorlu piyasa koşullarına rağmen bu alanda ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Projenin yükselen popülaritesi, uzmanlar tarafından tokenomiklere ve oynanışıyla ile ilgili geliştirmelere bağlanıyor.

Proje ilk olarak 2022 Ağustos’unda bir milyon kayıtlı oyuncuyla bir dönüm noktasına ulaşmayı başarmıştı. 24 Kasım’da ise uygulama, bu miktarı iki milyon kayıtlı kullanıcıya çıkarmayı başardı. Proje piyasa değerini hızla artırmaya devam etse de henüz sadece 9.1 milyon dolarlık hacmi bulunuyor. Doğal olarak yatırımcıların yatırım yaparken dikkat etmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

Projenin hızlı bir şekilde kullanıcı kazanmasının en büyük sebeplerinden biri de şüphesiz yüksek kazanç oranları. Benzer bir atılımı STEPN’da da görmüş ve artan kullanıcı sebebiyle bölünen pasta payının STEPN‘ın kullanıcı kaybetmesine neden olduğuna şahitlik etmiştik. Benzer bir durumun diğer “… to earn” oyunları için de geçerli.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala