STEPN, Ödeme Hizmeti Apple Pay’i Entegre Ediyor

stepn odeme hizmeti apple payi entegre ediyore

Son dönemde birçok şirket çalışmalarını bir adım öteye taşıyabilmek için adımlarını daha sağlam atmaya başladı. Son olarak Web3 oyna-kazan oyunu STEPN, uygulamasını daha geniş çapta erişilebilir kılmak için yeni bir adım attı. STEPN, ödeme hizmeti Apple Pay’i entegre ediyor.

STEPN, resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde açıklama yaptı:

STEPN’ın, Web3’e giriş engelini ortadan kaldırarak Apple Pay ile dönüm noktası entegrasyonunu güvence altına alan ilk blockchain oyun uygulaması olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

STEPN’den Ödeme Hizmeti Apple Pay Hamlesi

STEPN, oyun içi satın almaları kolaylaştırmak için Apple Pay’i entegre etti. STEPN kullanıcıları, uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan oyunun NFT spor ayakkabılarını satın alabilecek, satabilecek ve takas edebilecek.

Stepn’in Operasyon Direktörü Shiti Manghani, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Bu çok, çok büyük bir adım. Daha önce böyle bir şey yapılmamıştı. Dahili olarak bunun kriptoda olan en büyük şey olduğunu ve pek çok insanın bunu bilmediğini söylüyoruz. Bu Apple Pay entegrasyonuyla, kullanıcı yolculuğunu çok daha sorunsuz hale getiriyoruz, kazanmak için hareket etmek isteyen herkes için giriş engellerini kaldırıyoruz ve Web3 alanının ana akıma geçmek için gereken olgunluk düzeyine ulaşmasını sağlıyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.215,44 TL 0,77%
ethereumETH/TRY
38.357,39 TL 0,22%
tetherUSDT/TRY
20,62 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.281,26 TL 0,57%
usd-coinUSDC/TRY
20,61 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
10,43 TL 1,00%
staked-etherSTETH/TRY
38.340,48 TL 0,20%
cardanoADA/TRY
7,49 TL 2,67%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,82%
matic-networkMATIC/TRY
18,45 TL 0,86%
Bağlantıyı kopyala